1 січня закінчилася дія мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу, який вперше ввели в 2014 році, пишуть «Українські новини» з посиланням на прес-службу уряду.
2 січня 2019, 9:30
Закінчився мораторій на перевірки бізнесу: що це означає
Що це означає
- Інспекційна система в Україні трансформується в напрямі ризикоорієнтованого підходу. Відтепер інспекційні органи будуть фокусуватися на прозорій оцінці суб'єктів господарювання та попередженні податкових ризиків, а бізнес — знатиме, коли і чому до нього прийде інспектор.
- Вже запущено інтегрований портал inspections.gov.ua з низкою інструментів для онлайн-взаємодії держава — бізнес. 26 інспекційних органів з 33 зараз вже долучилися до роботи на порталі і відкрили інформацію про своїх перевірках. В єдиній системі опубліковано близько 250 тис. планів і приблизно 48 тис. результатів уже проведених перевірок.
- ДФС сформував план-графік документальних перевірок на 2019 рік. У нього включено майже 5 тис. суб'єктів господарювання (СГ) — юридичних осіб з обсягами задекларованих доходів за 2017 рік — 1,14 трлн гривень.
Читайте також: Стало відомо, до кого прийде ДФС з перевіркою в 2019 році
- Основу плану-графіка проведення документальних планових перевірок складають платники податків, які здійснюють діяльність в чотирьох галузях економіки — металургійній, фармацевтичній, в сфері торгівлі побутовими приладами та роздрібної торгівлі пальним, а також їх контрагенти, задіяні в схемах поставки товарів, робіт і послуг.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 23
Если о том что пока еще действующий Президент активно использует офшоры для оптимизации налогообложения — то этого предостаточно в интернете.
Для примера:
https://hromadske.ua/posts/raiski-dokumenty
https://strana.ua/news/103041-rajskie-dokumenty-ofshory-poroshenko-v-novom-rassledovanii-zhurnalistov.html
я и не сомневался в неправдимости Вашей информации.
Тут слово Порошенко та його команди проти слів та документів міжнародних журналістів-розслідувачів, яким я довіряю набагато більше ніж йому.
Скільки він вже разів збрехав мільйонам українців? Самі видатні його брехні це закінчити війну та продаж бізнесу, а більш дрібних сотні, якщо не тисячі!
Може ви й Насірову вірите що у нього не було на час суду Британського громадянства? Якщо ні, то в чому різниця між виправданнями одного коррупціонера та іншого?
Або Порошенко виявився недолугим та недалекогладним в стратегічному аналізі та плануванні.
Це трішки краще ніж його відверта брехня та популізм. Але навіть тоді виникає питання — чому він хоча б після Ілловайська не визнав що він помилився? Може тому що не помилився а обіцяв не маючи можливості це виконати?
Лише жадоба до збагачення, і мова що нема гарної ціни це лише виправдання.
Я недавно вирішив продати совю квартиру в Житомирі, щоб докласти і купити в Києві. Але в зв«язку з тим, що я не знайшов покупця на ту ціну що мене влаштовує — я в результаті вирішив поки що її здавати. Але якщо б я зробив дешевше на 5 тис у.е. то продав би вже наявному бажаючому.
Я відмовився, і це природньо, бо для мене гроші теж мають вагу в житті.
Проте я ж нікому не обіцяв!
От якби я пообіцяв якійсь дівчині, що якщо вона переспить зі мною то я їй продам квартиру на цих 5 тис у.е. дешевше, а в результаті отримавши своє — сказав що не хочу бо це дешево. То це було б більше схоже на згвалтування, тобто на те, що Порошенко в результаті зробив з мізками багатьох його виборців!
https://news.finance.ua/ua/news/-/419129/roshen-ta-podatky-vidomo-skilky-splacheno-korporatsiyeyu-do-derzhbyudzhetu-za-2017-rik
Це ухиляння від сплати податків?
2. Чому акціонер підприємства сплачує лише 5% від прибутку а найманий працівник ЕСВ + військовий збір? Олігарх змінить такий підхід коли-небуть?
3. То може краще Ахметова чи Пінчука обрати — вони ще більше сплатили?!:)
Поговоримо коли зрозумієте що таке ЕСВ і хто є його платником — роботодавець як єдиний податковий агент чи наймана фізична особа.
«Поговоримо коли зрозумієте що таке ЕСВ і хто є його платником — роботодавець як єдиний податковий агент чи наймана фізична особа.»
К моему глубокому сожалению, вы так ни разу и не подтвердили со ссылкой на Законы Украины свои утверждения, о том что ЕСВ платит именно наёмный работник.
Не хочу показаться неучтивым — но пока вы не приведёте ссылки и не процитируете конкретные пункты Налогового Кодекса о том, что за начисление и уплату ЕСВ несёт ответственность наёмный работник — до тех пор я буду считать ваши высказывания «не соответствующими реальной действительности».
А жаль — раньше я считал, что сотрудники банков хотя-бы умеют делать видимость соблюдения украинского законодательства.
Кстати, ни разу не видел в актах проверки каких-то санкций к наёмным работникам за неправильное начисление ЕСВ или несвоевременную его уплату — почему то всегда виноват главбух и руководитель.
А то что ваше предприятие не уплатит налог ЕСВ с ЗП наемного сотрудника, то понятно что это вина предприятия — оно хотело обмануть государство и фактически выплатило «ЗП в конверте».
Государство для оптимизации процессов возложило это в обязанность работодателя. Поэтому многие у нас так и не понимают сколько они уплатили налогов и не предьявляют спроса к властям по их использованию.
В цивилизованном мире, в многих странах, это может делать сам сотрудник.
Мы же пока в рыночных отношениях еще как малые дети.
Для понимания сути:
То что на родителей положена обязанность кормить детей ведь не означает что они за их едят?
Жаль что вы этого не понимаете, я думал что давая советы другим, сами в эллементарном можете разобраться…
Сколько денег из этих наворованных миллиардов Вона потратила на нашу армию?
Ответ: 0.
Пока вы тут проводите общественные слушания на тему чьих-то оффшоров, налогов и прибылей, предлагаю параллельно задуматься о том, кто из кандидатов на пост президента платит налоги и показывает доходы и прибыли в полном объеме, кто не пользуется оффшорами? Вообще, какой более или менее крупный бизнес в Украине не пользуется оффшорами? А западные корпорации тоже не пользуются оффшорами? И обеспеченные физ. лица за рубежом тоже не пользуются оффшорами? Только у нас все такие нечестные и бессовестные? Так что давайте не будем заниматься болтологией. Статья была об изменениях во взаимоотношениях бизнеса и государства в части контрольных функций. Декларации озвучены красивые, посмотрим, как будет на практике. По крайней мере, и при наличия моратория никого ничего не останавливало от наезда на тот или иной бизнес, если было очень надо. Так что посмотрим, как оно пойдет. Вектор движения, на мой взгляд, правильный.