Мінфін - Курси валют України

Встановити
16 грудня 2018, 12:49

Tesla вимагає від колишнього співробітника 167 мільйонів доларів

Виробник електрокарів Tesla хоче відсудити 167 мільйонів доларів у свого колишнього співробітника Мартіна Тріппа, повідомляє CNBC.

Виробник електрокарів Tesla хоче відсудити 167 мільйонів доларів у свого колишнього співробітника Мартіна Тріппа, повідомляє CNBC.
Фото: flickr.com

У позові, який був поданий компанією в червні, Tesla стверджує, що колишній інженер-технолог Мартін Тріпп незаконно використовував дані компанії і, серед іншого, робив неправдиві заяви в пресі.

Раніше в ряді інтерв'ю Тріпп стверджував, що Tesla використовувала пошкоджені акумуляторні модулі в своїх транспортних засобах Model 3, що становило небезпеку для водіїв.

Адвокат Тріппа Роберт Д. Мітчелл заявив, що сума збитку, заявлена ​​Tesla, пов'язана з падінням курсу акцій компанії через інформацію, яку Тріпп надав пресі минулого літа. При цьому він охарактеризував вимоги про відшкодування шкоди як «абсурдні».

На початку липня Тріпп подав офіційну скаргу в Комісію з цінних паперів і бірж, стверджуючи, що Tesla зробила «істотні упущення і спотворення» в звіті для інвесторів, які стосуються некоректної виробничої практики компанії на заводі Gigafactory (Індустріальний центр Тахо Рено, в Окрузі Сторі, Невада, США).

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися