7 грудня 2018, 18:01 Читать на русском

МВФ вважає середньострокове планування знаковою подією для України

Ухвалення Верховною Радою України змін до Бюджетного кодексу щодо запровадження на постійній основі середньострокового бюджетного планування є знаковою подією для розвитку системи публічних фінансів України. На цьому наголосив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, повідомляє Укрінформ.

Ухвалення Верховною Радою України змін до Бюджетного кодексу щодо запровадження на постійній основі середньострокового бюджетного планування є знаковою подією для розвитку системи публічних фінансів України.
Фото: epravda.com.ua

«Ефективно планувати розвиток і держави, і міста в межах одного бюджетного року складно, і перехід до створення бюджету на період до трьох років створює передумови для значно ефективнішого використання коштів як держави, так і коштів місцевого самоврядування», — наголосив Люнгман.

За його словами, із ухваленням цього рішення Україна приєднується до когорти держав, що успішно користуються досвідом середньострокового бюджетного планування, і вона сповна може скористатися їхнім досвідом, у тому числі й за допомогою технічної допомоги МВФ.

Нагадаємо, 6 грудня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №8044 «Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування», яким запровадили трирічне бюджетне планування.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама