2 грудня 2018, 14:40 Читать на русском

GM звільнить 15% співробітників і закриє 5 заводів через виробництво електромобілів

Компанія General Motors оголосила про скорочення 15% своїх робочих, закриття п'яти заводів в Північній Америці і відмову від складання шести моделей автомобілів, які працюють завдяки двигуну внутрішнього згоряння. Про це пише Хайтек.

Компанія General Motors оголосила про скорочення 15% своїх робочих, закриття п'яти заводів в Північній Америці і відмову від складання шести моделей автомобілів, які працюють завдяки двигуну внутрішнього згоряння.
Фото: fortune.com

З чим це пов'язано?

Компанія проводить реструктуризацію свого виробництва. Надалі General Motors має намір виробляти електромобілі і безпілотники, а це вимагає меншої кількості людей на заводах.

General Motors припинить виробництво Cadillac XTS і CT6, Buick LaCrosse і Chevy Impala, Cruze і Volt. Це дозволить компанії також заощадити до 6 млрд доларів до 2021 року.

Варто зазначити, що раніше представники GM на зустрічі з президентом США Дональдом Трампом обіцяли збільшити кількість робочих місць, а не скорочувати їх.

Кредитні карти для водіїв

Коментарі - 3

+
+2
SergValin
SergValin
2 грудня 2018, 19:12
#
Какая обалденная подача материала. Т.е. это не феерическое снижение рентабельности у GM, которое вынуждает его не просто сокращать штат и закрывать цельные заводы, а, оказывается, электромобили и дроны — и это на фоне роста авторынка в США.
+
+29
ukas
ukas
2 грудня 2018, 19:51
#
Очевидное решение, которому последуют все автопроизводители. Просто когда открываешь капот и понимаешь что 90% находящегося там просто не нужно. Сложнейший современный двигатель со всем навесным и коробка идут в утиль и заменяются простым как рельсы электродвигателем.
+
0
Wless
Wless
3 грудня 2018, 10:19
#
Ащо людям теперь делать. Электромобиль становится для многих врагом.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама