2 грудня 2018, 10:14 Читать на русском

Nasdaq і VanEck запустять «біткоіни-ф'ючерси 2.0»

Друга за величиною фондова біржа світу Nasdaq уклала партнерство з інвестиційною фірмою VanEck з метою запуску нових фінансових продуктів, пише Forklog.

Друга за величиною фондова біржа світу Nasdaq уклала партнерство з інвестиційною фірмою VanEck з метою запуску нових фінансових продуктів, пише Forklog.
Фото: cryptocurrency.tech

Про партнерство двох гігантів світу фінансів стало відомо в ході організованої CoinDesk конференції Consensus: Invest. Директор VanEck по стратегії в сфері цифрових активів Габор Гурбах анонсував створення «регульованих контрактів ф'ючерсного типу версії 2.0».

За його словами, нові фінансові продукти з'являться на ринку вже в наступному році.

«Хотів би зазначити, що ми доклали чимало зусиль разом з Комісією з торгівлі товарними ф'ючерсами, щоб розробити нові стандарти зберігання та контролю», — додав Гурбах.

За його словами, ініціативу слід розглядати як певне «оновлення» діючих регуляторних норм на ринку біткоін-ф'ючерсів. Також він зазначає, що для нових деривативів буде використовуватися розроблена Nasdaq система контролю SMARTS. При цьому ціна буде формуватися на базі розробленого VanEck індексу MVIS.

За словами Гурбаха, такий підхід додасть впевненості регуляторам і організаціям, які прагнуть увійти на криптовалютний ринок.

SMARTS — це програмне забезпечення, що підтримує безліч алгоритмів автоматичного визначення підозрілої ринкової активності, включаючи спуфинг і wash trading. Гурбах називає цю систему «движком великого поліцейського». За його словами, ця технологія зробить трейдинг ф'ючерсами «чесним і впорядкованим».

Глава VanEck не уточнив, чи будуть нові ф'ючерси розрахунковими (як на CME або CBOE) або поставними (як на Bakkt, що готується до запуску). Однак він не виключає, що ці фінансові продукти з'являться на ринку вже в першому кварталі наступного року.

Варто зазначити, що рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) по забезпеченому фізичними біткоінами ETF, розробленим VanEck в партнерстві з блокчейн-компанією SolidX, має бути прийнято до 27 лютого 2019 року.

Коментарі - 1

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
2 грудня 2018, 12:46
#
«Стоит отметить, что решение Комиссии по ценным бумагам и биржам США (SEC) по обеспеченному физическими биткоинами ETF, разработанному VanEck в партнерстве с блокчейн-компанией SolidX, должно быть принято к 27 февраля 2019 года.»

Спрашивается, зачем тогда нужна эта SEC, если решение должно быть принято.
Насколько я понимаю, проект решения включен в повестку дня SEC — а примут его или отклонят с замечаниями — это знают только члены комиссии вместе с председателем.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама