21 листопада 2018, 15:21 Читать на русском

В Україні запустили нову програму розстрочки на побутову техніку

В Україні запустили нову програму розстрочки на побутову техніку та електроніку, завдяки якій покупки можна оплачувати частинами з незначною переплатою. Про це йдеться у повідомленні Приватбанка.

В Україні запустили нову програму розстрочки на побутову техніку та електроніку, завдяки якій покупки можна оплачувати частинами з незначною переплатою.
Фото: karachun.com.ua

Як це працює?

  • Нова програма працює в разі купівлі товарів у національної мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та через сайт 27.ua, а кредитування забезпечується сервісами «Оплата частинами» з мінімальною комісією 0,01% та «Миттєва розстрочка» – 2,9%.
  • Оплата частинами для клієнтів Приватбанку оформлюється автоматично прямо на касі магазинів «Епіцентр», а договором з усіма необхідними реквізитами є касовий чек.
  • Щоб оформити покупки на 27.ua, покупцеві достатньо вибрати бажаний товар на сайті та спосіб оплати «Миттєва розстрочка», зазначивши реквізити своєї платіжної картки.

 Оформити онлайн картку «Універсальна Gold» від Приватбанку

Коментарі - 2

+
0
TAN72
TAN72
21 листопада 2018, 16:35
#
Рассрочка и кредит очень разные продукты.
+
0
filur
filur
21 листопада 2018, 18:26
#
Как я понимаю, собственно новизна заключается только в том, что оплату частями ПБ можно оформить на кассе, а мгновенную рассрочку ПБ предлагает сразу после покупки в информации про платеж в П24.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама