20 листопада 2018, 11:55 Читать на русском

Приватбанк підключив Apple Pay українським інтернет-магазинам

Приватбанк запустив приймання оплати за допомогою Apple Pay для понад 5 000 українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів. Про це йдеться у повідомленні банка.

Приватбанк запустив приймання оплати за допомогою Apple Pay для понад 5 000 українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів.
Фото: finclub

Що це значить? 

Компанії, які користуються платіжними сервісом LiqPay, відтепер мають можливість приймати безконтактні платежі через Apple Pay на своїх сайтах так само просто — як на відео.

Як працює? 

  • Клієнти українських інтернет-магазинів можуть оплачувати покупки через Apple Pay в браузері Safari на iPhone або будь-якому Mac (не старіше 2012 року випуску) зі встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком до Touch ID на нових MacBook Pro та MacBook Air.

 Замовити картку «Універсальна Gold» від Приватбанка 

Apple Pay – зручний, швидкий і конфіденційний спосіб оплати покупок, доступний користувачам на пристроях з операційною системою iOS і macOS.

Щоб купувати за допомогою Apple Pay, до нього необхідно прив’язати кредитну або дебетову банківську картку. При цьому створювати обліковий запис або входити в систему не потрібно: оплата відбувається в один дотик. Це один із найбільш швидких, зручних і безпечних способів здійснення купівель.

Коментарі - 1

+
0
Юлия А.
Юлия А.
23 травня 2019, 17:01
#
На Mir 3G подключила нормальный интернет, теперь и приложения идут хорошо
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама