19 листопада 2018, 18:20 Читать на русском

Ощадбанк розширює можливості використання SWIFT gpi

Ощадбанк приєднався до нової послуги gCOV у рамках глобальної платіжної ініціативи SWIFT gpi, яку він почав використовувати в серпні 2018 року, повідомляє прес-служба банку.

Ощадбанк приєднався до нової послуги gCOV у рамках глобальної платіжної ініціативи SWIFT gpi, яку він почав використовувати в серпні 2018 року, повідомляє прес-служба банку.
Фото: pymnts.com

В чому суть: у gCOV перекази відправляються за технологією з покриттям, що дає можливість уникати списання додаткових комісій банками-кореспондентами при здійсненні транскордонних розрахунків в системі SWIFT та забезпечує збереження інформації про платіж до кінцевого отримувача.

Ощадбанк підтримує зв’язки з понад 170 банками світу для здійснення міжнародних переказів методом з покриттям.

Також з 18 листопада 2018 року Ощадбанк починає працювати за новими стандартами 2018, які платіжна система SWIFT впроваджує для подальшої підтримки сервісу SWIFT gpi серед усіх банків світу, що працюють у системі.

Що це означає?

  • Відтепер при здійсненні gpi-переказу банки зазначають унікальний код транзакції (UETR), який передається в незмінному вигляді протягом всього ланцюгу банків-кореспондентів та надає можливість ідентифікувати та відслідковувати платіж.
  • Відтак, усі банки, що використовують SWIFT, повинні будуть забезпечувати відправлення та приймання переказів з унікальним кодом транзакції.

Що це дасть?

  • За словами Ощадбанку, це зробить усі gpi-перекази прозорими незалежно від того, чи банк-кореспондент працює в gpi, чи ні.
  • За допомогою додатку gpi Tracker банк має можливість відстежувати міжнародні платежі в режимі онлайн.
  • Майже половина gpi-платежів зараховуються протягом 30 хвилин, і майже 100% платежів – протягом 24 годин.

За даними компанії SWIFT, на сервіс SWIFT gpi підписано вже понад 280 міжнародних фінансових установ. Детальну інформацію про банки можна подивитися тут.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама