12 листопада 2018, 12:32 Читать на русском

Приватбанк продовжив пільговий режим у метро за картками Visa

Приватбанк продовжив до кінця року пільговий режим проїзду за безконтактними картками Visa в київському метро та в усіх видах міського транспорту Житомира, обладнаного терміналами для безготівкових розрахунків. Про це повідомили у банку.

Приватбанк продовжив до кінця року пільговий режим проїзду за безконтактними картками Visa в київському метро та в усіх видах міського транспорту Житомира, обладнаного терміналами для безготівкових розрахунків.
Фото: uain.press

Як працюватиме?

До 31 грудня в разі оплати на турнікетах київського метро безконтактною карткою Visa двічі на день банк компенсуватиме 3 грн вартості проїзду. Також пощастить власникам NFC-смартфонів, якщо оплачувати проїзд карткою Visa зовсім безконтактно.

За півціни зможуть подорожувати до кінця року й жителі Житомира, якщо користуватися міським транспортом та оплачувати проїзд безконтактними картками Visa.

 Картка «Универсальная Gold» від Приватбанка

Що це дає?

За умовами акції її учасники отримають гарантоване повернення коштів у сумі до 50% вартості кожної поїздки на основний картковий рахунок.

Отримати миттєву безконтактну картку Visa можна до 31 грудня в будь-якому відділенні Приватбанку в столиці та Житомирі безкоштовно.

Коментарі - 1

+
0
Toxa David
Toxa David
12 листопада 2018, 12:51
#
Житомир. Радостная новость. Особенно порадовала меня в случае когда в час пик в переполненном троллейбусе пропихиваешся от задней двери к передней ища бесконтактный терминал. Или пропихиваешся, пропихиваешся а терминал не работает. Про автобусы не говорю — там просто нет терминалов как и в маршрутках.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама