З 2015-го року в розвиток відновлюваної енергетики в Україні був інвестований один мільярд доларів, а тільки за останні 2 місяці стало відомо про плани норвезьких компаній вкласти понад 700 мільйонів доларів, пише Уніан.
8 листопада 2018, 13:33
У відновлювану енергетику в Україні вкладуть понад 700 мільйонів доларів
Особливий інтерес до галузі виявляють норвезькі компанії, які мають досвід і технологічну експертизу для роботи на цьому ринку. У вересні одна з них, NBT, заявила про плани вкласти 450 млн доларів у будівництво 64 вітрових електроустановок в Херсонській області.
Крім цього, норвезький інвестор Scatec Solar, який працює в сегменті сонячної енергетики, збирається вкласти в проекти української сонячної енергетики 274 млн євро.
«Українська економіка керується позитивним імпульсом і має великі амбіції для продовження зростання, про що свідчать свіжі макроекономічні дані. Ми плануємо нарощувати портфель інвестицій на цьому зростаючому ринку», — відзначив фінансовий директор Scatec Solar Міккель Торуд.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 17
https://www.solar-battery.com.ua/zelenyiy-tarif-v-ukraine/
чем больше зеленой энергии, тем она дешевле и государство как раз к этому и стремится — зеленые тарифы у нас периодически дешевеют по этому.
да, на начальном этапе инвестиции требуют вложений, то это надо для того, что бы не зависеть от цен на нефть.
люди постоянно увеличивают потребление электроэнергии в быту и снижают расход ископаемых — бойлеры, электроплиты, элетромобили.
Скоро центрального горячего водоснабжения и отопления вообще не будет — нужно будет больше электричества
Или что будет если вообще не сможем нефть с газом покупать (например рашка вентиль в европу назло врагам перекроет)?
вы хоть думайте немного наперед
Цього літа американці запропонували новий проект термоядерного реактора. Якщо ідея спрацює — це буде по-справжньому радикальне і остаточне вирішення енергетичних проблем людства
Еще инвесторы нужны в производство и в те гос.предприятия, где гос-во управляет не эффективно.
Нефте и Газо добыча.