5 листопада 2018, 16:56 Читать на русском

Альфа-Банк Україна створив картку для тих, хто хоче подорожувати частіше

Альфа-Банк Україна презентує нову кредитну картку – Travel. З її допомогою будь-які витрати, чи то оплата щоденної кави, чи нового взуття або ж техніки для дому, дозволяють накопичувати бали мандрівника, які можна витратити на квитки, бронювання готелів, оренду авто і покупки в багатьох інших туристичних категоріях.

Подорожі для сучасної людини – це частина способу життя, це можливість «змінити картинку», відпочити, отримати натхнення або ж відкрити нові можливості для професійної реалізації. Для тих, хто бажає подорожувати частіше, Альфа-Банк Україна створив картку Travel.

Завдяки програмі лояльності, яка діє по картці, кожна витрачена гривня перетворюється в 5 балів мандрівника. Накопичені бали можна використовувати на придбання авіа, залізничних та автобусних квитків, оплатити екскурсії, проживання в готелі, оренду авто тощо.

Нарахування балів за розрахунки відбувається в режимі онлайн. Дізнатися про стан бонусного рахунку або використовувати бали для компенсації travel-покупок, можна в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Варто відзначити, що не існує обмежень щодо застосування балів залежно від місця здійснення покупки або компаній, які надають туристичну послугу, що є рідкістю у програмах лояльності інших банків. Власник картки Travel має повну свободу вибору. Також банк не встановлює ліміти по максимальній сумі нарахування або використання балів за місяць або інший період.

У скарбничку переваг картки Travel слід додати можливість одночасно з балами мандрівника накопичувати милі в програмах лояльності авіакомпаній. Купуючи квиток на авіарейс за допомогою нової картки, клієнт отримає і бали мандрівника, і бонусні милі (якщо вони передбачені авіакомпанією по даному рейсу).

Чим більше транзакцій, тим більше балів на відпустку! Активне використання картки відразу після отримання дозволяє істотно поліпшити стан бонусного рахунку. Всім клієнтам, які в перші 60 днів з моменту випуску картки здійснять транзакцій на суму не менше 25 000 грн, Альфа-Банк Україна нарахує 50 000 вітальних балів.

Картка Travel випущена на базі VISA Platinum, що дає додаткові привілеї під час подорожей. Власникам картки доступні два безкоштовних візити протягом року в бізнес-зали по всьому світу в рамках програми LoungeKey, 50% знижки на поїздки в/з аеропортів «Бориспіль» і «Київ» на Uber, безкоштовне пакування валіз в аеропорту «Бориспіль». З карткою Travel клієнт завжди може розраховувати на підтримку у вирішенні непередбачених проблем завдяки послузі «консьєрж-сервіс».

Картка Travel не тільки компенсує витрати при плануванні подорожі. Безпосередньо під час поїздки клієнт отримує надійного фінансового помічника. Так, всі витрати за кордоном проходять без комісії за конвертацію валюти. До того ж клієнтові доступний кредитний ліміт до 200 000 грн з пільговим періодом в 55 днів на випадок незапланованого шоппінгу або зміни маршруту. Високий рівень захисту коштів на картці Travel гарантується найсучаснішими стандартами безпеки платіжних карток – криптографічний чіп, який шахраї не можуть скопіювати або підробити, можливість здійснювати безконтактні розрахунки як за допомогою картки, так і за допомогою телефону, безпечні розрахунки онлайн.

Замовити картку можна на сайті банку, телефоном у Контакт-центрі за номером 0 800 50 20 50 або в будь-якому відділенні Альфа-Банку Україна.

Замовити картку «Travel» Альфа-Банку

Коментарі - 1

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
5 листопада 2018, 21:56
#
«криптографический чип»

Это самая крутая фишка в этой карте. :-)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама