Мінфін - Курси валют України

Встановити
4 листопада 2018, 11:35

Китайських студентів змушували збирати Apple Watch

В Apple проводиться розслідування робочих умов на фабриці в південно-західному Китаї. За даними гонконгської організації Students and Scholars Against Corporate Misbehaviour (SACOM), студентів місцевих училищ на цю фабрику зганяли працювати під загрозою невидачі дипломів. Фабрика займається в тому числі збиранням годинників Apple Watch, повідомляє The Guardian.

В Apple проводиться розслідування робочих умов на фабриці в південно-західному Китаї.
Фото: Apple Watch

SACOM опитала 28 студентів, які працювали на фабриці в Чунцині, провінція Сичуань. Всі зізналися, що працювали на фабриці не по своїй волі, при цьому іноді доводилося працювати в нічні зміни, з 8 вечора до 8 ранку, з мінімальними перервами на відпочинок, пише AIN.

Це організовувалося під виглядом «стажувань», хоча насправді, за даними SACOM, фабрика просто домовляється з училищами про робочу силу, особливо в періоди, коли обсяги виробництва сильно виростають.

«Наші сертифікати про випуск утримуються керівництвом училища, якщо ми відмовимося виходити на роботу», — розповідав один зі студентів, який вивчав e-commerce.

Стажування дозволені трудовим законодавством країни, але за даними SACOM, ця робота не мала нічого спільного з навчанням.

«Ми як роботи на складальних лініях. Повторюємо одну і ту ж процедуру сотні і тисячі разів щодня », — розповів один зі студентів.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися