31 жовтня 2018, 18:46 Читать на русском

Чистий приплив капіталу в вересні становив 1,1 мільярд доларів

Чистий приплив капіталу за фінансовим рахунком у вересні становив 1,1 млрд доларів (у вересні минулого року – 1,3 млрд доларів) і був забезпечений операціями приватного сектору насамперед за торговими кредитами. Про це повідомляє НБУ.

Чистий приплив капіталу за фінансовим рахунком у вересні становив 1,1 млрд доларів (у вересні минулого року – 1,3 млрд доларів) і був забезпечений операціями приватного сектору насамперед за торговими кредитами.
Фото: pixabay.com

Крім того, у вересні відновилося скорочення готівкової валюти поза банками на 142 млн доларів, відображаючи насамперед зменшення попиту на валюту з боку населення.

Чистий приплив прямих іноземних інвестицій становив 102 млн доларів, 93% якого було спрямовано до реального сектору у формі акціонерного капіталу.

За січень – вересень цього року чистий приплив прямих іноземних інвестицій оцінено в 1,5 млрд доларів, 28% з яких становили операції переоформлення боргу в статутний капітал.

У цілому за січень – вересень 2018 року чистий приплив коштів за фінансовим рахунком сформувався на рівні аналогічного періоду 2017 року і становив 3,4 млрд доларів.

Коментарі - 1

+
0
SergValin
SergValin
1 листопада 2018, 8:16
#
> 28% из которых составляли операции переоформления долга в уставный капитал

Отличные инвестиции
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама