30 жовтня 2018, 19:51 Читать на русском

НБУ відкликав ліцензії у двох банків

Національний банк відкликав банківські ліцензії та генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій у банку «Центр» та ВіЕс Банку. Відповідні рішення прийняті правлінням НБУ 30 жовтня 2018 року.

Національний банк відкликав банківські ліцензії та генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій у банку «Центр» та ВіЕс Банку.
Фото: delo.ua

«Прийняті рішення пов’язані із реорганізацією шляхом приєднання банку «Центр» до МТБ Банку та ВіЕс Банку до ТАСкомбанку за спрощеною процедурою відповідно до вимог закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків», — йдеться в повідомленні регулятора.

Нагадаємо, дозвіл на реорганізацію банку „Центр“ шляхом приєднання до МТБ Банку було надано 10 серпня 2018 року, а дозвіл на реорганізацію ВіЕс Банку шляхом приєднання до ТАСкомбанку було надано 10 липня 2018 року.

Коментарі - 4

+
0
DataProvider
DataProvider
31 жовтня 2018, 9:08
#
Не им ли намедни выдали рефинансирование?
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
31 жовтня 2018, 10:07
#
Ответ: ««Принятые решения связаны с реорганизацией путем присоединения банка «Центр» к МТБ Банку и ВиЭс Банка к ТАСкомбанку по упрощенной процедуре в соответствии с требованиями закона Украины «Об упрощении процедур реорганизации и капитализации банков», — говорится в сообщении регулятора.»
+
0
DataProvider
DataProvider
31 жовтня 2018, 10:19
#
Так я об этом и говорю.
Я не знаком с процедурой слияния банков, зато знаком с украинским законодательством по другим вопросам.
В связи с чем предполагаю, что слияние ,- потенциальная возможность красиво замылить рефианансирование.
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
31 жовтня 2018, 10:43
#
Обязательства переходят на банк правопреемник
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама