19 жовтня 2018, 12:30 Читать на русском

Регулятивний капітал Таскомбанку після об’єднання з ВіЕс Банком зріс на 46% — до 2,1 млрд гривень

Таскомбанк завершив процес об’єднання з ВіЕс Банком та оголосив його результати. За підсумками об’єднання фінансових закладів, що входять у Групу «ТАС», регулятивний капітал АТ «Таскомбанк» зріс на 46% — до 2,1 млрд гривень, а кредитний портфель перевищив 13,8 млрд гривень. На обслуговування в Таскомбанк перейшло більш ніж 27 тисяч клієнтів — як фізичних, так і юридичних осіб. Також на 30% зросла регіональна мережа Таскомбанку, що на сьогодні нараховує 109 відділень у 44-х містах України.

Таскомбанк завершив процес об’єднання з ВіЕс Банком та оголосив його результати.

Завдяки отриманню дозволу НБУ на реорганізацію за спрощеною процедурою та ретельно продуманій стратегії консолідації двох банків процес об’єднання фінансових закладів був реалізований у найкоротші строки та зайняв усього 5 місяців.

За оцінками експертів, в результаті інтеграційної синергії Таскомбанк зможе ще більше укріпити фінансові позиції у ТОП-20 банків, піднявшись у рейтингу за об’ємом активів мінімум на одну позицію.

У подальшому Таскомбанк планує продовжити розвивати регіональну мережу, запроваджувати інноваційні технології і активно інвестувати у фінансовий сектор.

Нагадаємо, що на відкритті щорічного банківського форуму KRIEK (CIS BANKERS) Ukrainian Banking Forum Голова Правління Таскомбанку              С. Тігіпко заявив, що Група ТАС планує продовжувати роботу у секторі фінансових інвестицій і вже розглядає варіанти купівлі ще одного фінансового закладу.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама