17 жовтня 2018, 14:10 Читать на русском

ПриватБанк налагодив безперебійне обслуговування жителів Ічнянського району

ПриватБанк налагодив безперебійну роботу та забезпечив жителям Ічнянського району повний доступ до фінансових операцій та банківських послуг.

ПриватБанк налагодив безперебійну роботу та забезпечив жителям Ічнянського району повний доступ до фінансових операцій та банківських послуг.
Фото: biz.nv.ua

Як повідомили в Чернігівському регіональному управлінні банку, Ічнянське відділення ПриватБанку, термінали та банкомати працюють у звичному режимі. Починаючи з 12 жовтня банкіри провели інкасацію терміналів, торгових точок клієнтів і заповнили банкомати готівкою для безперебійної роботи банку та обслуговування населення.

«Це стало можливим не лише завдяки злагодженій роботі банкірів, а й насамперед завдяки професійній підтримці представників Національної поліції, Служби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії. Роботу банкоматів і терміналів відновлено, тож усі платежі й транзакції здійснюються безперебійно у звичному режимі», – повідомила директор Чернігівського РУ ПриватБанку Ася Бойко.

Замовити кредитну карта «Універсальна Gold» ПриватБанку 

Нагадаємо, через вибухи боєприпасів на території 6-го арсеналу Міністерства оборони України в районі селища Дружба Ічнянського району в ніч на 9 жовтня Ічнянське відділення Чернігівського РУ ПриватБанку на короткий час припинило свою роботу. Наразі жителі Ічнянського району мають доступ до всіх послуг ПриватБанку.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама