16 жовтня 2018, 17:00 Читать на русском

Внутрішні грошові перекази збільшились на 25%

Грошові перекази у межах України за перше півріччя 2018 року зросли на 25% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Грошові перекази у межах України за перше півріччя 2018 року зросли на 25% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Фото: https://polskapraca.in.ua

Про це на прес-конференції у Києві сказала начальник Управління оверсайта платіжної інфраструктури Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олена Махаєва, повідомляє Укрінформ.

«Щодо переказів в межах України та транскордонних переказів, за перше півріччя 2018 року вони збільшились.

На 25% зросли перекази в межах України порівняно з півріччям 2017 року. Вони становили майже 70 мільярдів гривень», — сказала вона.

Махаєва додала, що на 2% збільшились перекази в Україну і на 4% — з України.

«Україна є реципієнтом грошових переказів, тобто ми отримуємо значно більше переказів, ніж відправляємо. Вхідний потік в Україну орієнтовно у 9 разів більший від вихідного», — сказала вона.

Крім того, Махаєва повідомила, що основними валютами при здійсненні грошових переказів є долари, євро, російський рубль, трохи менше — канадський долар.

Також Махаєва зауважила, що на ринку України працює 35 систем грошових переказів, із них 29 здійснюють перекази в межах України, а 13 також працюють на транскордонному ринку.

Вона підкреслила, що на українському ринку працюють платіжні системи створені резидентами України і тільки одна система-нерезидент — Western Union, яка здійснює 0,3% переказів на внутрішньому ринку.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама