14 жовтня 2018, 13:10 Читать на русском

В Україні будують теплі будинки з конопель

Українська компанія Hempire UA кинула виклик звичним способам утеплення і будівництва житла, розробивши екологічний матеріал на основі конопель, пише UBR.

Українська компанія Hempire UA кинула виклик звичним способам утеплення і будівництва житла, розробивши екологічний матеріал на основі конопель, пише UBR.
Фото: epravda.com.ua

Матеріал виявився не тільки екологічним, але і енергоефективним. Він стійкий до вологи, має високу паропроникність, не горить і не псується.

Завдяки пористій структурі матеріал є своєрідним кондиціонером: взимку зберігає тепло, а влітку дозволяє довше утримувати прохолоду. Крім того, стіна, побудована з Hempire-mix, природним чином регулює вологість повітря в приміщенні. Утеплювати матеріалом можна не тільки фасад, але і підлогу, фундамент і дах. Конструкція виходить монолітна і може повторити будь-яку форму.

Компанія Hempire UA також розробила спеціальний вид органічної штукатурки на основі конопель, за допомогою якої можна створювати сприятливий мікроклімат. З суміші на основі конопель можна зводити будинки будь-якої форми. Приміщення з такого матеріалу вже є в Києві, Львівській та Харківській областях. Компанія планує будівництво в Одеській і Житомирській областях.

Розробники «конопляних» будинків не зупиняються на утепленні і будівництві житла в Україні, а планують виходити і на міжнародний ринок. Зокрема, вже почали роботу з цим матеріалом в Каліфорнії (США). Побудували там будиночок на колесах. Зараз компанія будує будинок на території Інституту сонця в Каліфорнії. Американський ринок сприятливий для цієї технології, адже більшість будівель там зведені за дерев'яно-каркасною технологією.

Інвестиція в нерухомість. Об'єкти Київміськбуду 

Коментарі - 5

+
+15
Ladoga
Ladoga
14 жовтня 2018, 16:42
#
Только вот ценников нет на оф сайте у них.
+
+18
rredrred
rredrred
14 жовтня 2018, 19:49
#
И где они берут сырье
+
0
Alex Axel
Alex Axel
15 жовтня 2018, 13:58
#
Есть нии коноплеводства в сумской или черниговской обл, давно выведены сорта без наркотических веществ
+
+30
dfdfdf
dfdfdf
15 жовтня 2018, 9:49
#
Из глины и соломы потеплей будет. И экологичней. А этот ветром сдует.
+
0
Vasiliy5
Vasiliy5
16 жовтня 2018, 0:06
#
— Из смеси на основе конопли можно возводить дома любой формы.
А если перед началом работ выкурить пару косячков, то полет фантазии будет вообще не ограниченным.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама