9 жовтня 2018, 20:08 Читать на русском

Найголовніше за вівторок: Ставка за депозитами, прогноз курсу гривні, обслуговування банків, ПриватБанк, ВВП та BankID

Як банки змагаються у щедрості

За останні два тижні максимальна ставка за річними депозитами у гривні зросла з 16,75% до 17,5% річних. Найдорожче за гривню фізособам готовий платити банк Кредит Дніпро. Тотальне зростання ставок за депозитами в гривні триває. Банки навперебій підвищують дохідність вкладів, лідери в десятці найбільш щедрих фінустанов постійно оновлюються.

ТОП-відгуки: «завислі» гроші та плутанина з даними про клієнтів

За останній місяць «Мінфін» отримав більше сотні скарг від клієнтів, які незадоволені якістю обслуговування в банках. Кожну другу проблему вдалося вирішити за допомогою «Народного рейтингу».

МВФ дав прогноз щодо курсу гривні на 2019 та 2020 роки

Міжнародний валютний фонд в рамках оцінки динаміки економіки України в 2019 році прогнозує зниження середньорічного курсу гривні до 28,655 гривні за долар.

Кияни отримають гарячу воду: Нафтогаз підписав мирову з Київтеплоенерго

НАК «Нафтогаз» заявляє, що підписав мирову угоду з КП «Київтеплоенерго», тож приблизно за тиждень столичні мешканці отримають гарячу воду.

ПриватБанк запустив для українців SWIFT перекази з Польщі

Українці, які працюють у Польщі, тепер можуть переказувати кошти на батьківщину через новий, безпечний і доступний онлайн сервіс. Про це йдеться в повідомленні банку.

МВФ погіршив прогноз зростання ВВП України — огляд

Міжнародний валютний фонд у жовтневому огляді світової економіки знизив оцінку зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України у 2019 році до 2,7% з 3,3%, прогнозованих у квітні.

ПриватБанк сформував резерви ще майже на 6 мільярдів

ПриватБанк сформував 100% резервів щодо заборгованості десяти іноземних позичальників на суму 272,3 млн, яка виникла перед банком до націоналізації. Про це йдеться у повідомленні банку.

НБУ розширив можливості системи BankID

Національний банк розширив можливості використання дистанційній ідентифікації фізосіб через національну систему BankID для отримання клієнтами банків державних та адміністративних послуг.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама