6 жовтня 2018, 12:26 Читать на русском

США звинувачують співробітників ГРУ в кібератаках з використанням криптовалют

Міністерство юстиції США звинуватило сімох співробітників ГРУ РФ в кібератаках та інших незаконних діях з використанням криптовалют, повідомляється на сайті відомства, пише Forklog.

Міністерство юстиції США звинуватило сімох співробітників ГРУ РФ в кібератаках та інших незаконних діях з використанням криптовалют, повідомляється на сайті відомства, пише Forklog.
Фото: axonsgroup.com.au

Співробітники головного розвідувального органу Росії звинувачуються в крадіжці персональної інформації та її публікації з метою вплинути на громадську думку. Це також стосується допінгового скандалу — влада США переконана, що співробітники ГРУ здійснювали атаки на Всесвітнє антидопінгове агентство, Міжнародний арбітражний суд і антидопінгове агентство США.

У документі містяться такі імена обвинувачених: Олексій Моренець, Євген Серебряков, Іван Єрмаков, Артем Малишев, Дмитро Бадин, Олег Сотников і Олексій Мінін.

При цьому Бадин, Малишев і Єрмаков були серед 12 співробітників ГРУ, яких в липні США звинуватили у втручанні в вибори президента. Крім того, в жовтні влада Нідерландів повідомила, що Моренець, Серебряков, Сотников і Мінін були в квітні вислані з країни за підозрами в плануванні хакерської атаки на штаб-квартиру Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ).

Влада США впевнена, що для приховування фінансових операцій обвинувачені використовували криптовалюти.

«Коли учасникам злочинної змови потрібно придбати елементи хакерської інфраструктури, платежі здійснювалися за допомогою складної мережі транзакцій, де використовувалися рахунки з вигаданими іменами. Також використовувалися криптовалюти, такі як біткоіни, для подальшого приховування особистості і слідів дій», — наголошується в документі Мін'юсту.

У тексті документа уточнюється, що обвинувачені використовували різні фіатні валюти, включаючи долар США. Біткоін використовувався, як правило, для покупки серверів і реєстрації доменів.

Багато їх направлялися в американські компанії безпосередньо, щоб уникнути взаємодії з традиційними фінансовими інститутами і, відповідно, ідентифікації особистості і з'ясування джерел походження коштів.

Коментарі - 6

+
+30
Qwerty1999
Qwerty1999
6 жовтня 2018, 12:42
#
Одни и те же российские туристы с дипломатическими паспортами
за последние пару лет «наследили» в большинстве стран западных демократий.

Теперь у них открылись новые горизонты для туризма — Сирия, Донбасс, Якутия, Камчатка…
+
+30
gastgeber
gastgeber
6 жовтня 2018, 14:14
#
Откуда у россиян крипта? У них ведь экономика порвана в клочья ещё три года назад?
+
+15
Qwerty1999
Qwerty1999
6 жовтня 2018, 14:44
#
Не забывайте смайлики ставить, когда публикуете свои шутки…
+
0
requiming
requiming
7 жовтня 2018, 16:09
#
+
0
ironworld
ironworld
7 жовтня 2018, 11:42
#
Как *** узнала фамили сотрудников ГРУ, сидящих за компами и использующих криптовалюту? в соцсетях нашли? впрочем для хуторян сойдёт и такое обьяснение.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
7 жовтня 2018, 11:49
#
Задержали и допросили, потом сверились в информацией в дипломатических паспортах и выслали из страны.
Без диппаспортов сидели бы эти ГРУшники уже с приличными сроками в американских или европейских тюрьмах.

А так на свободе да ещё и с активной поддержкой пятой колонны на украинских же форумах.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама