25 вересня 2018, 19:57 Читать на русском

Глава НБУ підвів підсумки візиту МВФ в Україну

Національний банк налаштований оптимістично щодо продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомив глава НБУ Яків Смолій на зустрічі з банкірами.

Національний банк налаштований оптимістично щодо продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.
Фото: daily.rbc.ua

Читайте також: Кабмін готується до підвищення ціни на газ для населення

«Переговори тривають. Питань до Національного банку немає, чекаємо на необхідні кроки – приведення тарифів на газ до ринкового рівня, а також на остаточне врегулювання окремих питань Державного бюджету», – розповів Смолій.

Читайте також: Нафтогаз підвищує ціни на газ для промисловості

Нагадаємо, що минулого тижня глава правління НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв заявив про те, що уряд України на переговорах з МВФ досяг принципової домовленості про поступове підвищення ціни газу до рівня імпортного паритету до 2020 року.

Коментарі - 5

+
+22
moemnenie
moemnenie
25 вересня 2018, 22:02
#
А доходы населения до европейского уровня когда начнут расти? или хотя бы пенсии когда будут не ниже европейской, а то 50 у.е. пенсия не куда не годится и растет на 200 грн за год это нормально? а тарифы растут каждый квартал!
+
+15
Евгений Ник
Евгений Ник
25 вересня 2018, 22:33
#
Маєтки чиновників ростуть значно кращими темпами! Ця думка буде мене зігрівати холодними зимовими вечорами краще ніж УКРАЇНСЬКИЙ газ за Європейськими цінами!!!
+
0
ZoLoToY Ukrainez
ZoLoToY Ukrainez
26 вересня 2018, 7:01
#
Начальство к ним приезжало
+
+12
AleksandrBank
AleksandrBank
26 вересня 2018, 9:39
#
Еще не скоро, и не стоит надеяться. Это от государства по щелчку не решается. Только производства новые, экспорт, вложения инвесторов способно повысить ЗП украинцев.
Потому хочешь зарабатывать на уровне стран ЕС, попробуй себя предпринимателем, повезет — может будешь хорошо жить, но шансы малы.
+
0
Million Dollarov
Million Dollarov
26 вересня 2018, 9:03
#
Что ещё Хозяева заказавшие заставили их подписать?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама