24 вересня 2018, 8:13 Читать на русском

Нацкомісія розповіла, як регулюватиметься криптовалюта

На ринку криптовалют регулятором може бути НКЦПФР, але це не «єдиний варіант». Про це завив член Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Максим Лібанов, пише finclub.

На ринку криптовалют регулятором може бути НКЦПФР, але це не «єдиний варіант».
Фото: cryptonet.biz

«Які операції з криптовалютами повинні регулюватися? І очевидно, що тут є два види операцій, які підпадають під регулювання. Це питання фінансового моніторингу — IML, і тут в принципі відповідь очевидна, оскільки у нас є Держфінмоніторинг, відповідає за здійснення політики в цій сфер . Питання оподаткування також присутнє, але тут все зрозуміло — Мінфін формує політику оподаткування», — заявив Лібанов.

Держфінмоніторинг повинен регулювати порядок здійснення фінансового моніторингу та контролю за виконанням суб'єктами первинного фінмоніторингу (криптобіржами).

Мінфін (ДФС) повинен забезпечити процес декларування і сплати податків з отриманого доходу від операцій з криптовалютами.

Читайте також: Депутати хочуть ввести податок на криптовалюту

Роль НКЦБФР може полягати в регулюванні порядку здійснення операцій з криптовалютами і ліцензування криптобірж і криптообмінників.

«Регулюватися повинні тільки ті операції, які передбачають конвертацію криптоактивів в фіатні гроші, і навпаки», — заявив він.

І в цих точках повинен проходити фінансовий моніторинг та оподаткування.

Раніше «Мінфін» писав, що регулятором ринку криптовалюта виступить Національная комісія з цінних паперів та фондового ринку. Комісія збирається взятися не тільки за ліцензування криптобірж і криптообмінників, але і за регулювання ринку ICO.

Коментарі - 3

+
0
Million Dollarov
Million Dollarov
24 вересня 2018, 9:16
#
Какие конкретно криптовалюты имеются ввиду, в стране делают сырое ПО на экспорт
+
0
Rabotyahoff
Rabotyahoff
24 вересня 2018, 12:08
#
Хорошо и плохо. Плохо, тем что это путь к признанию крипты. Хорошо, что это прямо противоречит криптоидеям.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
24 вересня 2018, 18:31
#
Это те кренделя, которые не могли целый год дать раду Фагору с Плеядой, а туда же — права регулировщика им подавай.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама