Мінфін - Курси валют України

Встановити
18 вересня 2018, 18:16

Кожна друга транзакція в Європі безконтактна

Безконтактна технологія продовжує поширюватися як найпопулярніший спосіб безготівкових платежів в історії Європи — наразі майже кожна друга оплата карткою тут здійснюється безконтактно. Про це повідомляє Mastercard.

Безконтактна технологія продовжує поширюватися як найпопулярніший спосіб безготівкових платежів в історії Європи — наразі майже кожна друга оплата карткою тут здійснюється безконтактно.
Фото: mastercard.com

Одним із основних напрямів, що стимулює популяризацію безконтактної технології у всій Європі, є транспортні системи. Кількість безконтактних оплат у громадському транспорті постійно зростає, а технологія відіграє все важливішу роль у повсякденному житті.

Так, лише у київському метро, де технологія була запроваджена у 2015, вже понад 35 млн поїздок оплачено безконтактними банківськими картками, щодня таким способом у метро здійснюється понад 100 тисяч транзакцій. За даними Mastercard до 2020 року всі POS-термінали у Європі будуть безконтактними.

Оформити кредитну карту онлайн у фінансовому супермаркеті Finance.ua

Нове дослідження Mastercard підтверджує беззаперечне збільшення частоти використання безконтакту в Європі — за рік кількість таких транзакцій зросла на 97%. У більш як 15 європейських країнах, серед яких Данія, Греція, Угорщина та Польща, частка contactless оплат у фізичних торгових точках перевищує 50%. Технологічні досягнення в галузі платежів та аналізу даних у Європі дозволяють країнам постійно вдосконалювати регіональну технологічну інфраструктуру.

Дані також демонструють той факт, що європейські країни суттєво змінюють платіжну поведінку споживачів, щоб збільшити використання безконтактної технології. Наприклад, у Польщі частка безконтактних транзакцій за рік склала понад 80%. Багато європейських країн успішно будують cashless економіку. Це підтверджує той факт, що населення з легкістю відмовляється від готівки і швидко переходить до використання безконтактних технологій.

Автор:
Роман Мирончук
Редактор стрічки новин Роман Мирончук
Пише на теми: Економіка, фінанси, банки, криптовалюти, інвестиції, технології

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися