Мінфін - Курси валют України

Встановити
17 вересня 2018, 16:25

Mastercard розробив блокчейн-реєстр «наскрізних транзакцій»

Бюро з патентів і товарних знаків США розгляне заявки платіжного гіганта Mastercard, в яких він пропонує використовувати технологію розподіленого реєстру для обліку споживчих платежів. Про це повідомляє Forklog.

Бюро з патентів і товарних знаків США розгляне заявки платіжного гіганта Mastercard, в яких він пропонує використовувати технологію розподіленого реєстру для обліку споживчих платежів.
Фото: kryptomoney.com

Що це дасть: За задумом компанії, записи «наскрізних транзакцій» дозволять організаціями створювати журнал подій, що відбуваються в процесі операції. Блокчейн-реєстр повинен спростити процес реєстрації, відстеження замовлень і моніторингу покупок в мультисервісних системах.

«Цифрові реєстри більш безпечні і прозорі, ніж будь-яка інша система, орієнтована навіть на виконання однієї з безлічі завдань. Вони є незмінними і захищеними від фальсифікацій, що може підвищити надійність даних ще більше», — пояснює компанія.

Нагадаємо, що недавно компанія Mastercard запустила глобальний торговельний майданчик на базі платформи Microsoft Azure.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися