17 вересня 2018, 9:35 Читать на русском

Капіталізація криптовалютного ринку сягне 80 трильйонів доларів — інвестор

Венчурний інвестор Тім Дрейпер заявив в інтерв'ю для DealStreetAsia, що загальна капіталізація криптовалютного ринку досягне 80 трильйонів доларів в найближчі 15 років. Про це пише altcoin.info.

Венчурний інвестор Тім Дрейпер заявив в інтерв'ю для DealStreetAsia, що загальна капіталізація криптовалютного ринку досягне 80 трильйонів доларів в найближчі 15 років.
Фото: altcoin.info

Виступаючи на саміті DealStreetAsia PE-VC Summit 2018 у Сінгапурі, Дрейпер сказав, що значний спад на криптовалютному ринку в останні місяці пояснюється тим, що багато хто до цих пір не прийняв цифрові валюти в якості нового класу активів.

Дрейпер заявив, що, коли люди ближче познайомляться з цією технологією, вона глобально трансформує багато важливих областей.

«Я думаю, це буде мати перетворюючий ефект для галузей, про які ми навіть не підозрювали, що вони можуть трансформуватися. Інтернет змінив ринки в 10-100 мільярдів доларів, криптовалюта піде ще далі і візьметься за ринки в трильйони доларів — це фінанси, охорона здоров'я і страхування, банківська справа та інвестиційний банкінг, а також державна діяльність і управління», — зазначив він.

Дрейпер також порівняв поточний стан криптовалютного ринку з початком Інтернету.

«Інтернет починався точно так же, він йшов великими хвилями, а потім обвалювався, потім приходила наступна хвиля, але набагато більше, і я підозрюю, що те ж саме буде відбуватися і з криптовалютами», — прокоментував він.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама