7 вересня 2018, 12:58 Читать на русском

Хакери зламали базу даних майже 400 тисяч клієнтів British Airways

Хакери атакували базу даних клієнтів авіакомпанії British Airways, викравши інформацію майже 400 тисяч осіб. Про це пишуть «Українські новини» з посиланням на BBC.

Хакери атакували базу даних клієнтів авіакомпанії British Airways, викравши інформацію майже 400 тисяч осіб.
Фото: hvylya.net

«British Airways повідомляє, що інформація про кредитні картки не менше 380 тисяч клієнтів була „скомпрометована“ при крадіжці даних», — йдеться в повідомленні.

Атака торкнулася клієнтів, які використовували сайт ba.com і мобільний додаток авіакомпанії для бронювання квитків в період з 21 серпня по 5 вересня.

Також представники British Airways запевнили, що викрадені дані включають тільки інформацію за безготівковими розрахунками і не зачіпають паспортні дані клієнтів.

Внаслідок кібератаки хакери отримали доступ до персональної інформації і фінансових операцій пасажирів. В цілому мова йде про близько 380 тисяч транзакцій, які вчинили клієнти авіакомпанії.

«Порушення виправлені і сайт працює в нормальному режимі. Ми повідомили в поліцію і владі. Ми просимо вибачення за незручності, які викликав цей злочин. Ми піклуємося про дані наших клієнтів», — заявили в British Airways.

Авіаперевізник повідомив всім клієнтам, чия інформація потрапила до рук хакерів. Крім того, авіакомпанія закликає всіх, хто вважає, що його дані також були вкрадені, зв'язатися з фахівцями.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама