5 вересня 2018, 13:29 Читать на русском

Кабмін звільнив Продана і оголосив конкурс на посаду глави ДФС

Сьогодні уряд вирішив оголосити конкурс на посаду глави Державної фіскальної служби.
Фото: rbc.ua

Кабінет міністрів звільнив в. о. голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана і оголосив конкурс на посаду голови служби. Про це сказала в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова, передає 112.ua.

«Прем'єр-міністром доручено Національній службі з питань державного управління та Міністерству фінансів розпочати процедури з проведення такого конкурсу. Для того щоб не було конфлікту інтересів, в. о. голови Мирославом Проданом прийнято рішення про звільнення за власним бажанням. Уряд це рішення підтримав. І на момент до проведення конкурсу виконувати обов'язки буде Олександр Власов», - заявила вона.

Інформацію про звільнення за власним бажанням підтвердив на своїй сторінці в Facebook сам Продан і заявив, що має намір брати участь в конкурсі.

«Сьогодні уряд вирішив оголосити конкурс на посаду глави ДФС. Рішення прогнозоване і очікуване. Неодноразово відповідаючи на питання журналістів, зазначав, що повністю підтримую ідею проведення конкурсу. І що обов'язково планую брати в ньому участь. У моїй команді є не тільки стратегія і бачення розвитку ДФС. У нас є реальні результати», - написав він.

Продан попросив уряд призначити на посаду в. о. глави ДФС людину, яка не братиме участі в конкурсі.

«Щоб виключити конфлікт інтересів і будь-які спекуляції з цього приводу, вирішив просити уряд призначити іншого виконувача обов'язків голови ДФС. Службу на цей період має очолити людина, яка не буде брати участі в конкурсі. Тільки таким чином забезпечимо прозорий і неупереджений процес відбору і високий рівень довіри до результатів конкурсу», - зазначив він.

Коментарі - 4

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
5 вересня 2018, 13:37
#
Шутка дня.
+
+8
matroskin
matroskin
5 вересня 2018, 14:20
#
Так Гройсман же говорил, что Продан если уйдет то только вместе с ним.
Выходит новость не полная, ну не мог же премьер врать?
+
0
rredrred
rredrred
5 вересня 2018, 15:13
#
Кто вам сказал что он врать не умеет, вы его просто плохо знаете
+
0
Виктор Коньков
Виктор Коньков
5 вересня 2018, 14:41
#
Так Премьер не И.О. А так сплошные И, О. увольняют И.О. и назначают И.О.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама