3 вересня 2018, 15:49 Читать на русском

ВТБ розпрощався зі своєю американською «дочкою»

Група ВТБ продала американський підрозділ VTB Capital Inc менеджменту цієї компанії, яка тепер стане самостійним гравцем на ринку. Про це пише «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу ВТБ.

Група ВТБ продала американський підрозділ VTB Capital Inc менеджменту цієї компанії, яка тепер стане самостійним гравцем на ринку.
Фото: censor.net.ua

«31 серпня 2018 року група ВТБ продала VTB Capital Inc., Нью-Йорк, менеджменту цієї компанії. Компанія була перейменована в Xtellus Capital Partners і стала самостійним гравцем на ринку акцій і операцій з фіксованою прибутковістю», — повідомили в банку.

Сума угоди не розкривається.

Як повідомляється, між Xtellus Capital Partners і групою ВТБ укладено угоду, в рамках якої Xtellus Capital Partners буде виконувати функції брокер-дилера для групи ВТБ на американському ринку.

«Це дозволить нам продовжити надання своїм клієнтам продуктів на ринках акцій і операцій з фіксованою прибутковістю в США», — підкреслили в ВТБ.

«З урахуванням поточної геополітичної ситуації така зміна в операційній платформі є найбільш оптимальним способом продовження обслуговування наших російських і міжнародних клієнтів», — додали в прес-службі.

Коментарі - 1

+
0
Andrey M
Andrey M
4 вересня 2018, 16:17
#
«тополя» и дальше над санкциями смеются?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама