1 вересня 2018, 11:39 Читать на русском

У безпілотних авто Waymo виявили проблеми з поворотами

У попередніх звітах про працездатність автомобілів Waymo міститься цілий список проблем, з якими зіткнулися виробники під час тестів і пробного водіння, пише Хайтек.

У попередніх звітах про працездатність автомобілів Waymo міститься цілий список проблем, з якими зіткнулися виробники під час тестів і пробного водіння, пише Хайтек.
Фото: medium.com

Журналісти The Information поговорили з кількома неназваними працівниками компанії, які зазначили, що автомобіль поки не готовий для виходу на дороги загального користування в заданий Waymo термін — в листопаді.

Одна з явних проблем — повороти вліво.

«Машини Waymo мають проблеми з багатьма лівими поворотами і зі злиттям в інтенсивний рух, особливо на автомагістралях. Іноді машини не розуміють дорожніх особливостей — таких як світлофори, які задають темп для автомобілів, що виїжджають на автомагістралі», — наголошується в доповіді.

Читайте також: Фонд SoftBank інвестував 2,25 млрд доларів в безпілотні авто General Motors

Крім того, є мінімум один випадок, коли у автомобіля виникли проблеми з поворотом направо. Анонімне джерело, згадане в доповіді, стверджує, що авто майже врізалося в машину, яка намагалася повернути, але раптово зупинилося.

В іншому ж проблеми на дорогах зводяться до прогнозування та реагування на поведінку водіїв, особливо коли транспортні засоби були запрограмовані строго слідувати правилам дорожнього руху, але люди їх не дотримувалися.

Представник Waymo розповів телеканалу CNBC, що їхні автомобілі «постійно вчаться» і що «безпека залишається найвищим пріоритетом компанії» під час тестування. Він додав, що Waymo використовує зворотний зв'язок для поліпшення своєї технології, але відмовився коментувати окремі випадки, згадані в доповіді.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама