28 серпня 2018, 15:02 Читать на русском

Українцям відкрили дані про реєстрацію автомобілів

На основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС створено онлайн сервіс про першу реєстрацію автомобілів. Про це йдеться в офіційному прес-релізі головного сервісного центру МВС.

На основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС створено онлайн сервіс про першу реєстрацію автомобілів.
Фото: bagnet.org

Центр опублікував відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua.

Повідомляється, що новий онлайн-сервіс дає можливість самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок.

«У реєстрі відображаються всі зміни, що відбуваються з автомобілем: зміна власника, номерного знака, здійснення переобладнання тощо. Сервіс на основі відкритих даних не містить конфіденційної інформації, але при цьому надає можливість ознайомитися з технічними характеристиками зареєстрованих авто», — йдеться в повідомленні.

«Завдяки сервісу можна порівнювати дані про реєстрацію транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою, моделлю, об'ємом двигуна, типом пального і кольором», — додали в прес-службі.

Зазначається, що сервіс на основі відкритих даних допоможе зрозуміти тенденції автомобільного ринку в Україні, запропонувати державі нові способи використання таких відкритих даних для підвищення доступності послуг в цій сфері, або ж виділити цікаві факти.

Крім даних про реєстрацію легкових автомобілів проект охоплює дані про реєстрацію транспортних засобів інших категорій, зокрема, автобусів і мікроавтобусів.

Коментарі - 1

+
0
yarg
yarg
29 серпня 2018, 13:30
#
«открыть реестр» без фамилий владельцев — это какое-то извращение.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама