26 серпня 2018, 12:53 Читать на русском

Інвестувати в Crocs вигідніше ніж в біткоін

Криптовалюти, такі як біткоїн, можуть бути повальним захопленням сьогодні, але, згідно з останніми статистичними даними, вкладення грошей в Crocs дійсно може виявитися кращою інвестицією, повідомляє The Independent.

Криптовалюти, такі як біткоїн, можуть бути повальним захопленням сьогодні, але, згідно з останніми статистичними даними, вкладення грошей в Crocs дійсно може виявитися кращою інвестицією, повідомляє The Independent.
Фото: christopherkane.com

Минулого тижня кореспондент New York Times Джек Нікас поділився в своєму Twitter графіком, в якому показано зміну вартості біткоїна й акцій Crocs за останній рік, пише НВ.

Графік показав, що, хоча максимальна вартість біткоїна протягом року була вищою, ніж вартість акцій Crocs, з точки зору довгострокових інвестицій акції взуттєвої компанії є більш цінними.

«Давайте віддамо належне пластиковому шевцю: за останні 12 місяців акції Crocs подвоїли свою вартість» — написав Нікас.

Видання нагадує, що біткоїн пережив серйозний сплеск ціни — майже до 20 тис. доларів в грудні минулого року — але криптовалюта продовжує вести себе непередбачувано.

Crocs зобов'язана багатьом своїм успіхам на фондовому ринку співпраці з дорогими модними брендами. Наприклад, в 2016 році взуття, що часто висміюється, з'явилося на показі шотландського дизайнера Крістофера Кейна.

Пізніше свою версію цього щоденного взуття випустив Balenciaga: крокси на платформі коштували 850 доларів і виявилися настільки популярними, що були розпродані повністю за кілька годин.

Нещодавній звіт, представлений торговим сайтом eBay, повідомив, що кількість пошукових запитів взуття Crocs в квітні становила 25 000, в тому ж місяці було продано майже 15 000 пар — це приблизно 20 пар щогодини.

Коментарі - 9

+
+15
Ladder05
Ladder05
26 серпня 2018, 13:36
#
Классное сравнение. Зачёт. Просто зачёт. Скоро будем сравнивать углекислый газ выпускаемый коровами со спутником Ио и корреляцию взаимодействия орбиты спутника с вилянием хвоста коров.
+
0
Dmitrik7
Dmitrik7
26 серпня 2018, 15:31
#
«Углекислый газ выпускаемый коровами» — это, конечно же биткоин? )
+
+32
gonsales11
gonsales11
26 серпня 2018, 17:52
#
Отжеж.

по заголовку я уже подумал, что пропустил какой-то перспективный коин.

а тут блин сравнение битка с лаптями.

Но хоть узнал название этих странных лаптей. ) ) )
+
+15
AleksandrBank
AleksandrBank
27 серпня 2018, 9:40
#
Странно что не знали название эти лаптей! Обычно люди с глуши и не знающие что такое х-коины — не знают что такое Кроксы.
Вцелом анализ интересный, это показывает как другой продукт. более реальный — намного перспективней коинов разных
+
0
gonsales11
gonsales11
27 серпня 2018, 11:13
#
Не поверите — реально не знал их название. Может и слышал краем уха, но не вникал так сказать, мало ли сейчас всяких брендов.
И при этом я вижу эти забавные лапти везде в Одессе (т.е вроде не из глуши ) ) ) ) ) — но лично мне они не нравятся чего-то, ну то такое.

Просто не совсем понятно сравнение совсем разных вещей,.

Тем более что в акции Crocs не все могут инвестировать у нас в Украине. Хотя статья из The Independent — для європейцев — тогда еще куда не шло.
+
0
gonsales11
gonsales11
27 серпня 2018, 11:21
#
Ну и думаю, модный тренд спадет — спадет и цена ). Ничего нового
+
0
xter
xter
27 серпня 2018, 10:54
#
Суть новости — современные медийные технологии могут заставить продаваться любую хрень, главное правильно преподнести.
+
+15
gaevie
gaevie
28 серпня 2018, 12:15
#
А есть те кому реально нравятся эти резиновые лапти «Иванушки дурачка» Может они супер удобные и ноги в них не потеют?) Как по мне они просто ужасно Ye**нSкие, это просто истерика когда видишь на улице взрослого мужика в этих резиновых лаптях…
+
0
Andrey M
Andrey M
28 серпня 2018, 13:20
#
15 :)

Еще лет 30 назад в деревне у меня бабушка в похожих в хлев к худобе ходила, они тогда назывались галоши и были черного и серого цвета:) ) )
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама