17 серпня 2018, 9:11 Читать на русском

ПриватБанк запустив «швидкий» лізинг для бізнесу

ПриватБанк запровадив для українського бізнесу нову технологію оформлення лізингу на придбання комерційних авто, обладнання чи сільськогосподарської техніки. Про це пише «Укрінформ» з посиланням на повідомлення банку.

ПриватБанк запровадив для українського бізнесу нову технологію оформлення лізингу на придбання комерційних авто, обладнання чи сільськогосподарської техніки.
Фото: 112.ua

Що тепер: Процедура ухвалення рішення про надання техніки чи обладнання за лізинговими контрактами триватиме кілька хвилин завдяки «лізинговому калькулятору».

  • Аграрні підприємства купуючи в кредит агротехніку або сільгоспобладнання автоматично отримують контракти вже з урахуванням можливості одержання державних компенсацій.

Що це дає: Програма лізингу для бізнесу в ПриватБанку дає можливість отримати авто, обладнання чи техніку в кредит на строк до 5 років за ставками від пільгових 0,01% за партнерськими програмами до стандартних 19% річних.

  • У разі купівлі в кредит агротехніки в ПриватБанку діють програми державної компенсації від 25% до 40% вартості техніки чи обладнання українського виробництва.

Замовити карту банку з доставкою можна в фінансовому супермаркеті finance.ua.

Коментарі - 2

+
0
qZen
qZen
17 серпня 2018, 9:20
#
Где ссылка на этот раздел на сайте банка?
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
17 серпня 2018, 12:06
#
«В случае покупки в кредит агротехники в ПриватБанке действуют программы государственной компенсации от 25% до 40% стоимости техники или оборудования украинского производства.» — такая гос.программа дает компенсацию ч/з ком.банки? Или это нечестная конкуренция?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама