14 серпня 2018, 19:10 Читать на русском

Страховикам посилять вимоги до отримання ліцензії

Нацкомфінпослуг планує посилити вимоги до отримання страховиками ліцензій. Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Нацкомфінпослуг планує посилити вимоги до отримання страховиками ліцензій.
Фото: naszwybir.pl

Що зміниться: отримувач ліцензії на страхову діяльність має відповідати обов'язковим критеріям і нормативам достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій.

Дотримуватися інших показників і вимог, що обмежують ризики по операціях з фінансовими активами, встановлені законами або нормативно-правовими актами Нацкомфінпослуг.

Згідно з документом, крім того здобувач ліцензії на дату подачі документів на отримання ліцензії на обов'язкові види страхування повинен проводити страхову діяльність з укладання договорів страхування в кожному звітному кварталі протягом двох років, що має бути відображено в звітних даних, які подаються до органу ліцензування.

Крім того, для отримання ліцензії на ОСАЦВ страховик повинен протягом двох років здійснювати страхову діяльність з укладання договорів добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників, мати досвід врегулювання страхових випадків і виплати страхового відшкодування в цей період, щонайменше, по десяти таким договорам.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама