14 серпня 2018, 10:15 Читать на русском

Альфа-Банк Україна запускає власний процесинг. Картки банку не працюватимуть 22 серпня

Альфа-Банк Україна запускає власний процесинговий центр. У зв'язку із запланованими технічними роботами 22 серпня протягом дня будуть тимчасово недоступні операції з використанням платіжних карток банку.

22 серпня Альфа-Банк Україна запускає новий центр обслуговування платіжних карт.
Фото: stockworld

У банку відзначають, що власний процесинг дозволить пришвидшити обслуговування та видачу платіжних карток, запустити технологію 3D Secure для підвищення безпеки карткових розрахунків, активніше впроваджувати передові технології та нові послуги.

У зв'язку з технічними роботами 22 серпня з 9:00 і до кінця дня будуть тимчасово недоступні операції з виктористанням платіжних карток Альфа-Банку Україна:

  • 22 серпня протягом дня будуть тимчасово недоступні будь-які операції за платіжними картками банку, в тому числі розрахунки в торгово-сервісній мережі, зняття готівки і поповнення карт, переклади з карти на карту;

  • 22 серпня протягом дня будуть тимчасово відключені інтернет-банкінг My Alfa-Bank і мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;

  • 21 і 22 серпня буде тимчасово відключений сервіс встановлення та зміни PIN-коду за картками банку.

Всі відділення банку 21 і 22 серпня будуть працювати в стандартному режимі, надаючи всі послуги, не пов'язані з використанням платіжних карток. За операціями з платіжними картками у відділенні можна буде отримати консультацію фахівця банку.

У зв'язку з тимчасовою недоступністю операцій з використанням платіжних карток та ряду сервісів, Альфа-Банк Україна рекомендує:

  • заздалегідь подбати про проведення термінових платежів до 21 серпня 2018 року, в тому числі щодо погашення кредитної заборгованості, виплати заробітної плати та витрат на відрядження;

  • клієнтам – власникам кредитних карток банку з датами погашення з 21 по 27 серпня у зв'язку з недоступністю каналів погашення, а також тривалими святковими та вихідними днями радимо внести кошти для погашення заборгованості до 21 серпня включно;

  • клієнтам, які у період міграції будуть погашати кредити готівкою або споживчі кредити на покупку техніки, радимо вносити кошти через касу банку, банкомати з функцією поповнення (cash-in) та у відділеннях «Укрпошти».

22 серпня 2018 року Альфа-Банк Україна проведе на своєму сайті онлайн-трансляцію запуску нового процесингу.

Коментарі - 3

+
+15
Qwerty1999
Qwerty1999
14 серпня 2018, 11:51
#
«Банк запустит технологию 3D Secure для повышения безопасности карточных расчетов»

Прикольно — у Альфа-банка до сих пор нет поддержки 3DS/
+
0
ns5465456
ns5465456
14 серпня 2018, 12:51
#
Verified by Visa тоже нет… можно воровать средства с карт в неограниченных количествах
+
0
Million Dollarov
Million Dollarov
9 вересня 2018, 9:35
#
У Альфы процессинг с 2006 года
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама