9 серпня 2018, 9:58 Читать на русском

Чому сьогодні банківський депозит — єдине вірне та безпечне рішення

Куди зараз тільки не вкладаються! Давайте розберемося в найпопулярніших видах інвестування на фінансовому ринку України.

Якщо ви зацікавлені в криптовалюті для інвестування – певно ви в курсі, що біткойн «стабілєн», як наша державна економіка. Всі операції з біткойнами в Україні досі поза законом, тому такі капіталовкладення не можуть гарантувати прибутки у перспективі.

Щодо стартапів та інвестиційних проектів – будь-який бізнес, що тільки зароджується, супроводжують ризики. Якщо він не покриває актуальні потреби ринку, а носить настроєвий характер ідеологів, найчастіше не заходить далі ідейного куражу.

Нерухомість вважають однією з найбільш вигідних інвестицій, щоправда довгострокових. Але й тут інвестори ризикують вкладеннями в новобудови. Комерційне житло простоює, змінюється законодавство, легко нарватися на проблеми з оформленням і шахрайство.

На ринках міжбанківських валют спробував себе чи не кожен другий оптиміст. Якщо підсумувати їхній багаторічний досвід, важко не погодитись, що на біржі може розбагатіти лише затятий спекулянт з налагодженою робочою стратегією, резервним капіталом й неабиякою удачею.

Акції і облігації – обидва варіанти тільки в форматі довгострокових інвестицій і залежать безпосередньо від комерційного успіху компаній та інфляції. В результаті можна заробити менше вкладеного. Під час дефолту інвестор в принципі не здатний швидко і вигідно продати цінні папери.

Дорогоцінні метали завжди в ціні та здаються надійним довгостроковим вкладенням. Але короткочасні спекуляції на біржі та активна торгівля – непросте завдання для новачка. Тут у нагоді стане не тільки досвід в інвестуванні, а й серйозний стартовий капітал.

Ризикове і накопичувальне страхування початково не говорить про успіх підприємства, мається на увазі обачність у разі форс-мажору. Досить дивно розглядати таке страхування, як вид інвестування в звичайному режимі.

Банківський депозит — одна з найнадійніших і перевірених інвестицій. Це оптимальний варіант як для короткострокових, так і довгострокових вкладів. Існує ймовірність, що банк збанкрутує або «націоналізується», але це не трапляється в один день, тому завжди можна забрати свої вклади достроково. До того ж НБУ відстежує діяльність банків і тільки за період з 2014 по 2018 спровадив з ринку понад 100 ненадійних.

Перевага депозиту – ви розраховуєте майбутній прибуток за певний період і гарантовано його отримуєте. Навіть інвестор-джуніор легко перетворить вільні гроші в дохід для свого бізнесу.

Серед доступних і вигідних вкладів можемо запропонувати два види депозитів в новому онлайн-банку для підприємців ТАС24 Бізнес.

Депозит «Строковий»:

у гривні – 15,5%

у доларах – 4%

в євро – 2,5%

Депозит «На вимогу» під 8%. Вигода в тому, що банк працює в 100% онлайн-режимі та нараховує відсотки на залишки на рахунках клієнтів за кожен день. Зняти гроші можна в будь-який зручний час, якщо раптом виникне бажання.

Пропозиції за депозитами покривають річні витрати на абонплату та платежі. Онлайн-депозити оформляються в особистому кабінеті, не потрібно відвідувати відділення банку і витрачати час на дорогу, затори та черги. Управляти депозитним рахунком можна зі смартфона або ПК 24/7 з будь-якої точки світу.

ТАС24 Бізнес — український онлайн-банк для малого і середнього бізнесу, входить в TAS Group. Банкінг доступний 24/7 з будь-якої точки світу через смартфон або ПК.

Додатки банку для iOS і Android.

Коментарі - 6

+
+26
AleksandrBank
AleksandrBank
9 серпня 2018, 10:15
#
ТАС по депозитам уступает своему связанному банку Универсал.
+
+30
Rybalove
Rybalove
9 серпня 2018, 10:36
#
Почему? Потому что Р- это реклама :)
+
+40
Dmitrik7
Dmitrik7
9 серпня 2018, 10:50
#
Не нашли применение лишней бумаге? Уже в влазит в подушки и матрасы?

Выход найден — сдавайте макулатуру и получайте взамен вечнозелёные бумажки.
Пока некоторые «гуру» кривых и ломаных пророчат курс в 16(8;4,65;24) и терпеливо его ждут вместе с последователями, умные (и не очень) — сдаются и откупаются, пока не поздно.
Так что лучше сделать и жалеть, чем жалеть, что не сделал.

Ну или на депозит в ТАС24 Бизнес.
+
+11
Captain  Cisco
Captain Cisco
9 серпня 2018, 11:22
#
Хороший товар нет нужды рекламировать. Невыгодный товар, такой как депозиты при нынешних ставках-нуждается в рекламе. У меня все.
+
0
Sabre
Sabre
9 серпня 2018, 13:39
#
«Если суммировать их многолетний опыт, сложно не согласиться, что на бирже может разбогатеть только прожженный спекулянт с отлаженной рабочей стратегией, резервным капиталом и завидной удачей.»
Вижу в статье есть хорошие мысли, но где гарантия, что банк сам не начнёт играть на бирже вашими вкладами?

Матрас — лучшее что есть — Шендерович рекомендует.
+
0
TOMAgavk
TOMAgavk
9 серпня 2018, 14:17
#
Никакой банковский не депозит, а АНТИКВАРИАТ, вот единственное и безопасное финансовое решение, особенно для физ.лиц. В частности золотые и серебренные изделия, особенно монеты.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама