11 липня 2018, 14:48 Читать на русском

Дубілет виграв у Привата позов про захист честі та гідності

Апеляційний суд Києва 19 червня зобов'язав Приватбанк спростувати звинувачення на адресу екс-глави Олександра Дубілета. Про це свідчать матеріали суду, повідомляє FinClub.

Апеляційний суд Києва 19 червня зобов'язав Приватбанк спростувати звинувачення на адресу екс-глави Олександра Дубілета.
Фото: gordonua.com

Як повідомляється, банк зобов'язаний спростувати слова вже колишнього голови правління Олександра Шлапака, озвучені в ході прес-конференції 4 липня 2017 року.

Тоді Олександр Шлапак сказав, що напередодні націоналізації Дубілет «перевищив повноваження під час видачі 36 кредитів» (мова йде про трансформацію кредитного портфеля).

5 квітня суд зобов'язав Приватбанк спростувати цю заяву на своєму сайті, а 19 червня Апеляційний суд відхилив скаргу банку.

Відповідачем за позовом, крім Приватбанку, є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», тоді як Шлапак числиться в третіх особах.

Судом встановлено, що відеозапис прес-конференції переглянуло 4202 чоловік, тобто зазначена інформація набула поширення серед значної кількості людей.

При цьому на момент прес-конференції Олександр Дубілет не був підозрюваним або обвинуваченим у кримінальному провадженні за фактом перевищення ним повноважень на посаді голови правління банку. Тому суд вважає озвучену інформацію передчасною.

У зв'язку з цим суд відмовив банку в перегляді рішення.

Коментарі - 1

+
+15
20150224
20150224
11 липня 2018, 16:43
#
Это так меняет его роль
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама