9 липня 2018, 15:18 Читать на русском

НБУ показав, як знищуються банкноти. Відео

Подрібнення застосовується Національним банком лише до вилучених з обігу зношених та значно зношених банкнот, які підлягають знищенню. Про це йдеться у повідомленні регулятора на сторінці Facebook.

Подрібнення застосовується Національним банком лише до вилучених з обігу зношених та значно зношених банкнот, які підлягають знищенню.
Фото: dp.informator.ua

«Знищення банкнот відбувається повністю в автоматичному режимі у регіональних підрозділах Національного банку та Центральному сховищі (м. Київ). Банкноти ріжуться на дрібні частини, здрібнена маса збирається у мішки або подається у спеціальний прес, який робить із здрібненої маси брикети», - йдеться у повідомленні.

Що далі: Відновити порізану банкноту неможливо.

  • Здрібнена маса утилізується на спеціалізованих сміттєвих полігонах твердих промислових відходів компаніями, з якими у Національного банку укладені відповідні договори.

Раніше у ЗМІ, з'явилася інформація про знайдені біля міста Дніпро подрібнені банкноти гривні.

«Національний банк уважно вивчає ситуацію щодо знайдених біля м. Дніпро подрібнених банкнот гривні у мішках із печатками Національного банку. Наразі Національний банк з’ясовує усі обставини цієї події», - повідомив регулятор.

НБУ зробив відповідний запит до компанії, яка здійснює утилізацію відповідно до договору, для з’ясування обставин події. У випадку виявлення порушень умов договору, Національний банк вживатиме адекватних заходів.

Фото та відео: dp.informator.ua

Коментарі - 1

+
0
Алексей Хрипков
Алексей Хрипков
10 липня 2018, 13:59
#
Только меня смущает, что на 25 секунде( https://youtu.be/kBbHucvkgdM?t=25s ) видно, что обрезками забиты кабель-каналы? В обычное время у них там всё это бабло в воздухе летает что-ли? (=
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама