5 липня 2018, 8:34 Читать на русском

В Україні стягнули 25 мільйонів гривень заборгованості по зарплаті

В Україні за 6 місяців 2018 року органами Державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 225 млн гривень. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

В Україні за 6 місяців 2018 року органами Державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 225 млн гривень.
Фото: news.mspravka.info

«Міністерство юстиції приділяє велику увагу питанню ліквідації заборгованостей з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. З початку року нам вдалося погасити 225,3 млн грн заборгованості, завдяки чому 17,5 тисяч працівників нарешті отримали зароблені ними кошти», — підкреслила Глущенко.

Замміністра нагадала, що з 2 квітня 2018 року стартувала кампанія по стягненню заборгованості по зарплаті, зокрема, були створені регіональні штаби та мобільні виконавчі групи Мін'юсту, антирейтинги підприємств-боржників у всіх регіонах, розроблена технологічна карта для державних виконавців по роботі з боржниками, які знаходяться в процедурі банкрутства

Таким чином, за 3 місяці з недобросовісних роботодавців стягнули 130 млн гривень на користь 9700 працівників.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама