2 липня 2018, 8:44 Читать на русском

Стало відомо, хто перший в «черзі» на підвищення пенсій

Чорнобильці та люди з великим трудовим стажем, але малою зарплатою, будуть першими у «черзі» на підвищення пенсії. Про це в ефірі «5 каналу» розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Чорнобильці та люди з великим трудовим стажем, але малою зарплатою, будуть першими у «черзі» на підвищення пенсії.
Фото: segodnya.ua

«Найбільш гостре сьогодні питання для чорнобильців, і треба врахувати одну з головних проблем пенсійної реформи, що дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малою заробітною платою.

Ми працюємо і президент звертався до уряду, і глава уряду це обіцяв, що все-таки питання великого строкового стажу і маленької зарплати має бути перераховане», — підкреслив політик.

"І я знаю, що Мінсоцполітики зараз готує відповідні розрахунки і пропозиції і, на мій погляд, це питання дуже болісне. Але не наша влада винна в тому, що люди тоді отримували мінімальну зарплату.

Але ми не можемо пройти повз цю проблему і все-таки треба це питання врахувати і зробити для цих людей якусь окрему програму", — додав він.

Розенко також зазначив, що все залежить від ресурсу.

«Якщо це більший ресурс — буде один варіант, якщо менший — то інший» — сказав віце-прем'єр.

На запитання ведучого, чи з'явиться все-таки додатковий ресурс на підняття пенсій, Розенко відповів: «Думаю, що так. Ми бачимо позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Ми отримали 3 млрд додатково у Пенсійний фонд, порівняно з тим, що планували.

Також буде багато залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4 200 грн. Все-таки це дасть ще додатковий ресурс у Пенсійний фонд України.

І от, акумулювавши всі ці ресурси, я сподіваюся, що наприкінці року ми будемо мати достатньо грошових надходжень до Пенсійного фонду України, щоб без інфляції, без збільшення дефіциту в Пенсійному фонді все-таки зробити якісь додаткові пенсійні програми».

Коментарі - 2

+
+23
valera051952
valera051952
3 липня 2018, 6:36
#
Трудовой стаж 40 лет. На пенсию ушел в 2011 году и после этого пенсия не разу не подымалась.
+
0
irakez
irakez
3 липня 2018, 9:14
#
Без инфляции… Розенко давно в магазине не был.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама