22 червня 2018, 12:39 Читать на русском

Фонд гарантування не зміг продати борги Жеваго

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не зміг провести «голландський» аукціон з продажу прав вимоги «Дельта банку» по кредиту на 1,28 мільярда гривень. Про це свідчать дані майданчику Prozorro.Продажі.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не зміг провести «голландський» аукціон з продажу прав вимоги «Дельта банку» по кредиту на 1,28 мільярда гривень.
Фото: bastion.tv

Покупців на цей актив не знайшлося, при тому, що ціна на нього знижувалася до 255,1 млн грн.

У заставі по кредиту знаходиться обладнання цехів збірки, зварювання, фарбування, яке розташоване в Кременчуці Полтавської області.

Згідно з судовими матеріалами, боржником є ​​група АвтоКрАЗ, підконтрольна бізнесменові і нардепу Костянтину Жеваго, пише Finbalance.

Відзначимо, що 31 травня мав відбутися «голландський» аукціон з продажу прав вимоги банку «Фінанси та кредит» на 3,5 млрд грн за низкою кредитних договорів з групою АвтоКрАЗ.

Однак 30 травня виконавча дирекція ФГВФО прийняла рішення про зняття з торгів відповідного лота — у зв'язку з отриманням листа від секретаря РНБО про відстрочку продажу прав вимоги за кредитними договорами, в забезпеченні за якими є акції компанії Мотор Січ.

Коментарі - 3

+
0
Toxa David
Toxa David
22 червня 2018, 12:52
#
Ну кто захочет тягаться по судам с бизнесменом и нардепом Константином Жеваго. Это не у простого смертного имущество отобрать.Собственника обанкротившегося банка «Финансы и кредит», депутата Верховной Рады Константина Жеваго (по данным НБУ владеет 97,67% акций банка) подозревают в выведении из банка 53,7 млн долларов. Об этом свидетельствует постановление Шевченковского районного суда Киева от 31 октября 2017 года. И что? И чем кончилось?
+
+14
serega k
serega k
22 червня 2018, 13:43
#
В нормальной стране данный «бизнесмен» бы уже сидел с конфискацией за то что украл деньги у вкладчиков, у нас же за все платят налогоплательщики
+
0
Григорий П
Григорий П
22 червня 2018, 15:03
#
«Ну кто захочет тягаться по судам с бизнесменом и нардепом...» — разве что другой бизнесмен и президент, можно кразо-богданы делать)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама