18 червня 2018, 13:59 Читать на русском

НБУ введе в обіг монету із серії Вищі навчальні заклади. Фото

Національний банк вводить в обіг з 20 червня пам’ятну моненту «100 років Кам`янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка». Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Національний банк вводить в обіг з 20 червня пам’ятну моненту «100 років Кам`янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка».
Фото: ukrinform.ru

Монета номіналом 2 гривні виконана із нейзильберту. Тираж випуску 30 тисяч штук.

На аверсі монети розміщено: ліворуч — малий Державний Герб України, над яким рік карбування монети — 2018, під гербом напис Україна; у центрі- стилізовану композицію: логотип Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, над яким книги — символ знань; унизу номінал 2/гривні; логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч).

На реверсі монети розміщено будівлю університету, над якою на тлі стилізованого зображення абрису фортеці — портрет Івана Огієнка та написи.

Навіщо це НБУ: Регулятор популяризує національну грошову одиницю і українську культуру, діячів і т.д.

  • Заробляє на цьому за рахунок реалізації пам'ятних монет за колекційними цінами. Різниця між номіналом монети, вартістю її випуску і ціною продажу монети колекціонерам — складає монетний дохід НБУ.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама