18 червня 2018, 11:54 Читать на русском

Ощадбанк розпочав випуск цифрових prepaid-карток для оплати смартфоном

Ощадбанк став першим банком в Україні, який запропонував новий платіжний інструмент – цифрову prepaid-картку, яку можна, зокрема, завантажити у смартфон для проведення безконтактних оплат. Про це йдеться у повідомленні банку.

Ощадбанк став першим банком в Україні, який запропонував новий платіжний інструмент – цифрову prepaid-картку, яку можна, зокрема, завантажити у смартфон для проведення безконтактних оплат.
Фото: psm7.com

Як зазначається, вона не має фізичного носія, не прив’язана до інших карток та карткових рахунків.

«Щоб отримати таку картку, не обов’язково бути клієнтом Ощадбанку, не потрібно відвідувати його відділення та надавати документи. Для отримання і активації потрібно лише зателефонувати до Контакт-центру Ощадбанку, встановити ПІН-код та за допомогою чат-бота отримати реквізити картки. За потреби її реквізити можна додати в електронні гаманці Google Pay та Ощад PAY», — йдеться у повідомленні.

Як працюватиме: Картку призначено для зручного та безпечного здійснення на території України розрахунків у мережі Інтернет.

  • безконтактних оплат смартфоном у торговельно-сервісній мережі
  • операцій в «Ощад 24/7».

Поповнювати цифрову prepaid-картку можна в POS-терміналах у відділеннях Ощадбанку та P2P-переказами з карток будь-яких банків України. Її неможливо втратити або вкрасти.

Коментарі - 1

+
0
Игорь Петров
Игорь Петров
23 червня 2018, 20:50
#
В приват24 уже сто лет виртуальные карты для расчётов в интернете.
А вот интересно как они собираются открывать карту без установления личности
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама