17 червня 2018, 15:06 Читать на русском

Tesla Model X протестувала «швидкісний тунель». Відео

The Boring Company Ілона Маска, що займається будівництвом тунелів для майбутніх транспортних систем, опублікувала ролик, на якому показана тестова поїздка електрокроссовера Tesla Model X в одному з таких тунелів. Про це повідомляє Популярна Механіка.

The Boring Company Ілона Маска, що займається будівництвом тунелів для майбутніх транспортних систем, опублікувала ролик, на якому показана тестова поїздка електрокроссовера Tesla Model X в одному з таких тунелів.
Фото: tesla-group.com.ua

Як відомо, The Boring Company планує створити транспортну систему, що складається з підземних тунелів, по яких будуть пересуватися спеціальні шаттли з високою швидкістю.

Компанія Ілона Маска вже будує кілька тунелів - зокрема, тунель під Лос-Анджелесом, який, як заявив підприємець минулого місяця, вже майже готовий.

Крім того, зовсім недавно стало відомо, що The Boring Company отримала дозвіл на будівництво тунелів в Чикаго - для з'єднання центру міста з міжнародним аеропортом О'Хара.

Тепер же компанія Маска опублікувала невеликий ролик, який демонструє поїздку електричного кросовера Tesla Model X в одному з таких тунелів.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама