14 червня 2018, 15:32 Читать на русском

ДФС надала розстрочку ПДВ при ввезенні обладнання

ДФС надала платникам розстрочення податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на 2,5 мільйона євро та 757,4 тисячі доларів. Про це йдеться у повідомленні служби.

ДФС надала платникам розстрочення податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на 2,5 мільйона євро та 757,4 тисячі доларів.
Фото: ukrinform.ru

Найбільшу суму розстрочки надано Хмельницькою митницею ДФС — 1,2 мільйона євро та Київською митницею ДФС — 415,9 тисячі доларів (у валюті контракту).

Здійснено 14 митних оформлень імпорту обладнання із застосуванням отриманих рішень з розстроченням сплати ПДВ на суму 58,6 млн грн.

Розстрочення надано при ввезенні обладнання для власного виробництва підприємствами легкої промисловості, будівельної галузі, харчової промисловості, медичного обладнання.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року Верховна рада ухвалила зміни до податкового кодексу, відповідно до яких відтермінування по сплаті ПДВ надається у строк не більше 24 календарних місяців без нарахування процентів, пені та штрафів.

Розстрочення не надається, якщо обладнання має походження з країни, визнаної Україною державою-окупантом та/або державою-агресором по відношенню до України, ввозиться з території такої країни та/або з тимчасово окупованої території України.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама