Мінфін - Курси валют України

Встановити
7 червня 2018, 15:34

НБУ та Mastercard проведуть перший в Україні форум із фінансової інклюзії

12 червня 2018 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» у Києві відбудеться Finclusion UA: Форум з фінансової інклюзії.

Головна мета форуму: визначити, як залучати людей до фінансових послуг, якою повинна бути кооперація бізнесу та держави щодо впровадження фінансової інклюзії, які світові практики в побудові фінансово включеного суспільства виправдали себе і які з них можуть бути актуальними для України, що стимулюватиме безготівкові розрахунки та фінансову безпеку громадян, а також як фінансова інклюзія вплине на економіку завтрашнього дня.

У рамках події заплановані панельні дискусії, обмін кейсами, виступи експертів із Азербайджану, Польщі, Сінгапуру, Швеції та провідних гравців фінансового ринку України. Зокрема, своїм досвідом поділяться: Ян Тейлор, віце-президент з розвитку бізнесу та кооперації з урядами та державним сектором, Mastercard Europe, Габріель Сьодерберг, консультант Департаменту фінансової стабільності Sveriges Riksbank, Центробанк Швеції, Скотт Бейлз, керуючий директор Innovation Labs Asia, Фират Сабіт, Cashless Azerbaijan project та інші.

Форум стане першою потужною платформою для дискусії навколо теми фінансової інклюзії на найвищому рівні. До участі запрошені керівники банків, представники державних інституцій, провідних рітейл, діджитал-, страхових компаній та інших учасників фінансового ринку.

Відкриватимуть форум Голова Національного банку України Яків Смолій та Генеральний директор Mastercard в Україні Віра Платонова.

«Національний банк України визначає фінансову інклюзію одним із семи пріоритетів своєї Стратегії на середньострокову перспективу. Ми впевнені, що доступність фінансових послуг та фінансові інновації формують потребу у знаннях, вміннях та навичках при використанні їх на практиці. У результаті це впливає на прийняття виважених фінансових рішень та створює відповідальну фінансову поведінку, що зрештою призводить до зростання фінансового благополуччя кожного та країни в цілому», — зауважив Голова Національного банку Яків Смолій.

«Доступ до фінансових послуг, у тому числі, платіжних інструментів, підвищує добробут і рівень життя людей, роблячи його більш простим, зручним та захищеним. Щодня ми впроваджуємо платіжні технології в торгово-сервісну мережу та інфраструктуру країни, сприяючи розвитку прозорої економіки без готівки. В основі цього прогресу лежить партнерство з фінансовими установами та державними інституціями. Ми запровадили 500 програм у понад 50-ти країнах світу для того, щоби якомога більше людей могли скористатися перевагами сучасних фінансових сервісів. Ми віримо, що наше бачення світу без готівки ще ніколи не було таким близьким до дійсності, а співпраця бізнесу, влади й громадськості щодня робить усе можливе для цього переходу», — зазначила Віра Платонова, Генеральний директор Mastercard в Україні.

Деталі форуму за посиланням https://fininclusion.bank.gov.ua./index.htm

Автор:
Роман Мирончук
Редактор стрічки новин Роман Мирончук
Пише на теми: Економіка, фінанси, банки, криптовалюти, інвестиції, технології

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися