Коли мова заходить про фінансові ринки або інвестиційні фонди, необхідність довіри між сторонами як ніколи важливо.
Швейцарський фонд заробив 40% і провів аудит
Саме тому, підбиваючи річні підсумки по Швейцарському фонду ICE AM, було прийнято рішення, що результати повинні бути підтверджені аудитором.
Адже якщо фонд заробляє таку прибутковість в доларах (40%), аудиторська перевірка просто необхідна, що б ні в кого не виникло сумнівів в достовірності отриманого доходу.
До слова, наша швейцарська юрисдикція регулюється одним із найсуворіших регуляторів в Європі finma, який за своїми стандартами може зрівнятися з американським SEC.
У 2016 році, коли створювався ICE AM, була усвідомлено обрана одна із найсуворіших юрисдикцій, щоб проголошена нами прозорість була підкріплена не тільки словами, а й реальними вчинками. Тому, аудиторська перевірка — це ще одна можливість продемонструвати нашим клієнтам свою прихильність проголошеним ідеалам прозорості.
У компанії є три основних інвестиційних стратегії, кожна з яких за підсумками 2017 року має позитивну прибутковість:
Підтвердження показників прибутковості — аудит
Наведені вище дані є вирізкою зі звіту, який ICE AM недавно отримала за підсумками аудиту. Ознайомитися зі звітом можна на сайті компанії, а так само в блозі СЕО ICE FX.
Оцінка прибутковості стратегій ICE AM полягає не тільки в показниках прибутковості в розрізі місяців і за рік. Крім цього трек-рекорд стратегій оцінювався визначенням значень коефіцієнтів Сортіно, Шарпа і Калмар, які також наведені в електронній версії аудиторського звіту:
Виконавцем аудиторської перевірки трек-рекорду стратегій ICE AM стала компанія KPMG, яка входить в big-4 і має статус однієї з найавторитетніших і найбільш затребуваних аудиторських компаній в світовому масштабі. Це ще одне підтвердження достовірності показників прибутковості стратегій виключає будь-які підозри на фальсифікацію даних. KMPG за визначенням не може дозволити собі цього в силу своєї репутації.
Необхідно згадати, що ICE AM є одним з підрозділів групи компаній ICE GROUP. Крім ICE AM в групу входить інвестиційна брокерська компанія ICE FX, яка також проходить аудиторську перевірку. Результати аудиту ICE FX очікуються в найближчі місяці.
Коментарі - 29
«Куплю жене сапоги»
Казино тоже регулируемые
Берите в швейцарских банках кредиты под 2% годовых и работайте.
Вот только никто не даст им под такую деятельность
1. Сайт компанії зареєстровано 12/07/2017 — менше року тому
2. Аудит проводили KPMG — Кайманові осторови.
3. На сайті не працює жодне посилання на розділ «Про групу, статистика» тощо
4. Сайт налаштовано на Wordpress. Так це крутий безкоштовний «движок», але не солідно для «крутої інвестиційної фірми»
5. Хостин сайту знаходиться в Московії (доменна зона ru)
2. KPMG — это один из 4 мировых аудиторов. Если не разбираетесь в этой теме, не пытайтесь вырезать куски информации для введения в заблуждение читателей.
3. Работает. Только что проверил ради интереса.
4. А Вы владеете парой-тройкой брокерских компаний и наверняка знаете как сайт делать? :) Сайт их — это информация для читателей, это не онлайн-биржа или что подобное.
5. Доменная зона .com (международная), а регистратор домена из страшной Московии, может сам П регистрировал…
1. Регистрация домена это конечно сильно
2. Каймановые острова это самая популярная юрисдикция еще с далеких нулевых для тех же, Вами любимых U.S. фондов:
https://www.nytimes.com/2007/07/01/business/worldbusiness/01iht-hedge.1.6429939.html
Поэтому, KPMG открыл там свое представительство и если Вы не в курсе, то для топового аудитора присутствие в юрисдикции, где находятся их клиенты, как бы БАЗОВО. И потрудитесь немного больше узнать о KPMG, об их стандартах работы и принципах и т.д. Ибо выглядит как заказуха с нелепым подбором «аргументов».
3. Че?
4. А что нужно было нанять аутсорсеров из Восточной Европы, чтобы за 3-дорога нарисовали свою кривую админку? В чем смысл тратить деньги на бесполезные решения, если манипуляций с сайтом практически нет.
5. Оо Московия однозначно аргумент.
А теперь по сути, регуляция фонда исходя из реестра FINMA (для тех кто не в курсе, это регулятор Швейцарии) находится в Швейцарии. Регулятор не входит в зону EEA, однако его стандарты можно оценить по кол-во топовых финансовых учреждений, которые работают в данной стране (UBS, Credit Suisse и т.д.). Особенность FINMA еще и в том, что надзорный орган совмещает в себе надзор, как за банковским сектором, так и за финансовыми компаниями (дополнительными органами по стандартизации принципов работы, являются СРО).
По хорошему аудит от KPMG даже не нужен был, так как надзор самог
Напомню, что Украина прославилась, таким известным «хеджером» как Денис Олейников, который как раз активно писал о Московии, но по сути создал пирамиду в Хорватии, где зарегистрировав ООО, выдавал его за ФОНД, но так как его домен был в «божественной юрисдикции», все молча кивали головами.
Думайте головой и проверяйте реестры регулятора, а не политическую позицию создателя или доменную регистрацию.