Мінфін - Курси валют України

Встановити
25 травня 2018, 16:06

Скільки українці витрачають на покупку авто

У квітні порадувати себе покупкою авто зміг кожен тисячний українець. Найдешевші автомобілі продають наЧернігівщині, а найбільше купують у Києві. Такі дані приводить портал AUTO.RIA.  

У квітні порадувати себе покупкою авто зміг кожен тисячний українець.
Фото: cfts.org.ua

У квітні українці купили 47 000 автомобілів, мотоциклів і спецтехніки з пробігом на загальну суму 9,5 млрд грн — це на 7% більше січневих показників продажів на AUTO.RIA.

Всі рекорди продажів авто з пробігом б'є столиця: 7 840 одиниць транспорту за місяць. Примітно, що тільки в Києві продали на 2,2 тис. автомобілів більше, ніж у всій Львівській області. В цілому жителі Київської області продали в квітні 9110 машин — 30% від усіх проданих в Україні авто — загальна їх вартість склала 2,8 млрд грн. І

нші регіони-лідери продажів відстають від столиці мінімум на 2 млрд грн.

Найактивнішими продавцями на AUTO.RIA в квітні виявилися жителі Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської та Вінницької областей. Разом вони продали авто на суму 2,9 млрд грн.

В цілому продажі квітня в розрізі решти регіонів виглядають так: 

Якщо говорити про середню ціну, то дешеві автомобілі можна купити в західних регіонах країни. Однак лідерство тут дещо несподівано завоювала північ України — середня цінакуплених у квітні автомобілів тут склала 138 824 тисячі гривень або $5 339.

Що ж стосується дорожнечі, то тут передбачувано в перших рядах промислові регіони змістами-мільйонниками: Харківська область, вже згадуваний Донецьк і, звичайно, столичнийрегіон, де середня ціна сягнула позначки в 307 105 грн ($ 11 812).

Коментарі - 7

+
+11
Kharkivcity
Kharkivcity
28 травня 2018, 21:04
#
Для мене лишається загадкою, чому люди досі ганяють авто на авторинки? Хіба що перекупникам скинути або в ним інтернету немає.
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
29 травня 2018, 10:49
#
В интернете выставляют и так. Просто у нас пока не мало и тех, кто хочет наглядно б/у авто посмотреть, состояние сравнить, вид, разные машины по ценнику.
+
0
Volos86
Volos86
30 травня 2018, 11:40
#
Непонятно почему нельзя созвонится, встретится и пощупать.
Для себя сделал вывод, что есть большое количество людей которые незнают чего хотят и просто приходят смотреть все подряд
+
+26
ballistic
ballistic
30 травня 2018, 15:40
#
Перевага авторинку — що ти одним заходом можеш побачити і протестити купу різних автівок.
Щоб зібрати аналогічний об'єм інформації через інтернет-об'яви треба витратити на порядок більше часу.

Як аналогію, можна привести «невмиручість» офлайн-рітейлу одягу та взуття. Ніякий інтернет опис товару не замінить його реальну примірку. Тому незважаючи що «в інтернеті дешевше» покупець стабільно йде в офлайн.
+
+15
AleksandrBank
AleksandrBank
30 травня 2018, 16:32
#
Я о том же.
Плюс еще в том что в интернете о «многом» не скажут.
А в реалии, можно увидеть и сравнить. Пощупать и проверить.
+
0
tomsfsb
tomsfsb
29 травня 2018, 12:26
#
Скоро еще будет больше авто.В Европе почти во всех странах уже начали борьбу со старьем.Старше 8 лет.Не возможно пройти ТО.Не проходит по экологии только по свежее машины.Сейчас все Европейцы кинулись покупать новые авто, от старых избавляются.
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
29 травня 2018, 12:54
#
Вопрос не только в старых, вопрос в мире глобальный с дизельными машинами. В т.ч. возвраты со Штатов и Мексики и др. стран по Вольцваген группе.
Все думаю слышали о Гольфе универсалах с Мексики в Украину по цене 18-19 тис.дол, при обычной цене 30 тис.дол.
Сейчас все больше производителей в ЕС и Азии отказываются от производства и поставок на рынок ЕС дизельных Авто.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися