Мінфін - Курси валют України

Встановити
11 травня 2018, 9:25

Кабмін скасував для бізнесу печатку при подачі документів

Кабмін схвалив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України», яка скасовує необхідність проставлення відбитку печатки на документах під час подачі до органів державної влади, а також скасовує обов’язок дублювання електронних документів на папері.

Кабмін схвалив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України», яка скасовує необхідність проставлення відбитку печатки на документах під час подачі до органів державної влади, а також скасовує обов’язок дублювання електронних
Фото: stroyobzor.ua

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Міністерство нагадує, що законом від 23 березня 2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями» скасовано обов’язок використання печаток на документах суб’єктів господарювання та передбачено адміністративну відповідальність посадових осіб держорганів за вимогу у суб’єктів господарювання наявності відбитку печатки на офіційному документі.

Крім того, чинне законодавство містить норми, які не відповідають сучасним пріоритетам щодо розвитку електронних комунікацій та є невиправдано обтяжливими для бізнесу. Як наслідок, виникла необхідність аналізу та перегляду законодавства.

Читайте також: Кабмін спростив умови ведення бізнесу

«Тому Мінфін розробив постанову, яка скасовує вимоги використання печаток суб’єктами господарювання (незалежно від їх наявності) під час надання інформації на запит Держфінмоніторингу; надсилання запитів суб’єктами первинного фінансового моніторингу до державних органів, державних реєстраторів; ведення реєстру фінансових операцій. Цією ж постановою скасовується необхідність дублювати на паперовому носії документів, складених в електронній формі», — відзначили у міністерстві.

У Мінфіні очікують, що прийняття цієї постанови приведе до зменшення затрат часу та коштів суб’єктів господарювання та забезпечить розвиток інформаційних ресурсів.

Коментарі - 2

+
0
Invul
Invul
11 травня 2018, 11:08
#
Прекрасно.
Теперь осталось донести это «на местах» и будет вообще великолепно.
+
0
bonv
bonv
14 травня 2018, 21:45
#
В електронній формі печатку важко поставити:)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися