Мінфін - Курси валют України

Встановити
25 квітня 2018, 10:46

Цифра дня: Власники нерухомості поповнили держказну на 670,9 млн грн

Протягом січня-березня поточного року власники нерухомості перерахували до місцевих бюджетів 670,9 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Протягом січня-березня поточного року власники нерухомості перерахували до місцевих бюджетів 670,9 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Фото: radiotrek.rv.ua

Про це йдеться у повідомленні ДФС.

Найбільша частина сплаченого податку надійшла від юридичних осіб. Так, за три місяці цього року вони сплатили 612,7 млн грн податку на нерухомість, що складає 91% від загальної суми.

З цих коштів власники об’єктів нежитлової нерухомості перерахували майже 584,9 млн грн, житлової – 27,8 млн грн.

Фізичні особи-власники нерухомості сплатили 58,2 млн грн, з яких 33 млн грн – за об’єкти житлової нерухомості, майже 25,2 млн грн – за об’єкти нежитлової нерухомості.

Нагадаємо, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2017 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період.

Податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

Загалом у 2017 році до місцевих бюджетів від юридичних та фізичних осіб надійшло понад 2,4 млрд грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Так, юридичні особи – власники об’єктів нежитлової нерухомості у 2017 році сплатили до бюджету майже 1,9 млрд грн цього податку, житлової –86,1 млн грн.

Від фізичних осіб – власників об'єктів нежитлової нерухомості у минулому році надійшло понад 212,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Фізичні особи – власники об’єктів житлової нерухомості сплатили 232,1 млн грн такого податку.

Коментарі - 1

+
0
Sabre
Sabre
25 квітня 2018, 15:32
#
Интересно какой процент недвижимости реаьлно оформлен хоть как-то.
Даже сейчас многие строят ничего не офрмляя, а ещё есть много ни как не оформленных, самозахваченых участков/домов ещё с 32-го года, когда в города хлынуло сельское население и когда города включили в себя окружающие сёла.
Целые сектора городов, с грунтовыми дорогами на которых стоят полуразваленные избушки — и в них ещё кто-то живёт. Это реальный тормоз в развитии любого города, но никто не собирается с этим разбираться.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися