Зменшення державної частки у банківському секторі є одним з пріоритетів роботи Уряду і досвід Міжнародної фінансової корпорації (МФК) допоможе реалізувати це прагнення.
МФК допоможе Україні з непрацюючими кредитами у держбанках
Про це йшлося під час зустрічі міністра фінансів Олександра Данилюка з Віце-президентом МФК Джорджиною Бейкер та виконавчим директором МФК Стефані фон Фріденбург.
Як зазначили у прес-службі Мінфіну, на зустрічі обговорили реформу державного банківського сектору та нещодавно схвалені Урядом оновлені засади реформування державного банківського сектору.
Данилюк запевнив, що зменшення державної частки у банківському секторі є одним з пріоритетів роботи Уряду і досвід Міжнародної фінансової корпорації допоможе реалізувати це прагнення.
«Для нас є надзвичайно важливим світовий досвід Міжнародної фінансової корпорації, яка допомагає нашій країні втілювати найсучасніші практики та підходи, в тому числі, в реформуванні державних банків», — підкреслив Данилюк.
В свою чергу, віце-президент МФК Джорджина Бейкер відзначила успішну співпрацю Укргазбанку з МФК та запропонувала експертну допомогу Корпорації у вирішенні проблеми непрацюючих кредитів у державних банках.
Зі свого боку, Виконавчий директор Міжнародної фінансової корпорації Стефані фон Фріденбург додала, що для успішного розвитку банківського сектору в Україні необхідно вирішити проблему непрацюючих кредитів та запровадити сучасне корпоративне управління в державних банках, що наразі не мають працюючих наглядових рад.
Коментарі - 2
Вот недавно на всех финансовых ресурсах прошла новость про семью (одну из тысячи таких), накупившую техники на Apple 189 тысяч и при этом тянущих субсидии из карманов налогоплательщиков. Вот совершенно не удивлюсь, если они при этом живут в трехэтажном доме, купленном в кредит, на выплату которого они Х ложили, потому что такие у нас законы и кредитор в таком случае мало что может сделать, если не хочет выходить за рамки правового поля.